Добувна промисловість та розроблення кар’єрів у Хмельницькій області покращили показники

Індекс промислової продукції за підсумками січня–липня у порівнянні з січнем–липнем 2019 року становив 99,1 %.

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня–липня минулого року збільшився в 1,6 раза.

У переробній промисловості в січні–липні порівняно з відповідним періодом минулого року виробництво продукції зменшилось на 8,8 %, у т.ч. у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції — на 35,9 %, машинобудуванні — на 23,9 %, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів — на 21,5 %, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, — на 20,7 %, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції — на 5,9 %, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів — на 3,2 %.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 42,4 %.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря виробництво продукції в порівнянні з січнем–липнем 2019р. збільшилось на 14,5 %.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці