Медичні працівники Славути беруть участь у міжнародній грантовій програмі

Наразі тривають тренінги для медичного персоналу КП «Славутська ЦРЛ», організовані у рамках проєкту «Залишаймося сильними. Підтримка базових потреб Славутської ЦРЛ у боротьбі з коронавірусом», що реалізовується за підтримки спільної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження» і Представництва Європейського Союзу в Україні «Людяність і взаємодопомога»: гуманітарна ініціатива проти пандемії» в категорії «Допомога закладам охорони здоров’я та медичним працівникам». Про це повідомила пресслужба Славутського міськвиконкому.

Проєкт був розроблений спільними зусиллями виконавчого комітету, керівництва Славутської ЦРЛ та партнерської організації ГО «Родинний простір».

Турбуючись про медиків, проєктом для них було передбачено організацію серії тренінгів для профілактики та зменшення ознак синдрому вигорання в роботі з хворими на COVID-19.

Організатори тренінгів — Уляна Нікітчук (кандидат психологічних наук, доцент кафедри громадського здоров’я Національний університет «Острозька академія», практикуючий психолог) та Анна Гільман (кандидат психологічних наук, старший викладач кафедри громадського здоров’я Національний університет «Острозька академія», практикуючий психолог.
Цими днями працювали над когнітивним опосередкуванням емоцій, ідентифікацією дисфункціональних думок, вправлялися у їх переформулюванні, а також у роботі з хвилюванням, тривогою, катастрофізацією.

За відгуками учасників тренінгу, така форма навчання є новою і корисною для них. Одним із найресурсніших елементів другого тренінгового дня стало пропрацювання тривоги. Окрім саморозвитку, медпрацівники радіють також можливості обговорити у професійному колі ті турботи, про які зазвичай не доводиться розмовляти, хоч вони і спільні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці