У Хмельницькій області подешевшали молочна та м’ясна продукція

Індекс споживчих цін по Хмельницькій області та Україні у квітні 2020р. порівняно з попереднім місяцем становив 100,7 % та 100,8 % відповідно, з початку року — 100,8 % та 101,5 %.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області в квітні зросли на 1,5 %.

Найбільше подорожчали гречані крупи (на 19,4 %) та фрукти (на 13,6 %). У межах 6,1–0,8 % підвищились ціни на яйця, цукор, пшоно, маргарин, свинину, крупи манні та ячні, рибу і продукти з риби, масло, кисломолочну продукцію.

Водночас на 4,1 %–0,4 % подешевшали сало, м’ясо птиці, молоко, сметана, рис, соняшникова олія, пшеничне борошно. Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 1,8 %, а саме: тютюнові вироби — на 3,1 %, алкогольні напої — на 0,7 %.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,9 % відбулось в основному внаслідок зменшення тарифів на природний газ на 11,4 %. Крім того, на 0,6 % стала дешевшою оренда житла. У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1,8 % через подорожчання фармацевтичної продукції на 2,5 %. Ціни на транспорт знизились на 0,6 %, що зумовлено здешевленням палива та мастил на 8,2 %. Разом з тим 5,0 % додали в ціні транспортні засоби. Зростання цін у сфері зв’язку на 0,6 % пов’язано з підвищенням цін на телефонне й телефаксове обладнання на 3,3 %.

Серед інших товарів та послуг на 0,4 % подорожчали предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла, у т.ч. побутова техніка — на 1,7 %. Водночас зниження цін на 0,5 % зафіксовано на одяг і взуття та товари для особистого догляду.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці