На Хмельниччині у січні–березні знято з обліку в ЄДРПОУ 75 юридичних осіб

Станом на 1 квітня 2020 року на обліку в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) по Хмельницькій області перебувало 30,1 тис. юридичних осіб та 1,5 тис. відокремлених підрозділів без статусу юридичної особи.

Найбільша кількість юридичних осіб розташована у містах Хмельницькому (40 % від загальної їх кількості), Кам’янці-Подільському (7 %) та Хмельницькому районі (6 %). У цих регіонах і рівень насиченості суб’єктами в розрахунку на 1000 осіб наявного населення значно перевищує середній рівень по області (24 юридичні особи).

Найпоширенішими організаційно-правовими формами господарювання суб’єктів економіки залишаються товариства з обмеженою відповідальністю — 8,1 тис. (27 % в загальній сукупності юридичних осіб), приватні підприємства — 5,6 тис. (19 %), органи державної влади, організації (установи, заклади) — 3,8 тис. (13 %).

У створенні суб’єктів господарської діяльності області брали участь 945 іноземних засновників із 75 країн світу. Найбільша кількість підприємств створена за участю іноземних засновників Російської Федерації — 11 %, Польщі — 10 %, Туреччини — 9 % та Німеччини — 6 %.

За січень–березень 2020р. в ЄДРПОУ області взято на облік 233 юридичні особи (майже 1 % від загальної їх кількості). Найбільша кількість суб’єктів створена традиційно в м. Хмельницькому (більше половини від усіх заснованих), за видами економічної діяльності — у сфері надання інших видів послуг, оптовій та роздрібній торгівлі (по 17 %), у сільському, лісовому, рибному господарствах та будівництві (по 13 %). Із створених за цей період юридичних осіб 50 % становили господарські товариства, 26 % — об’єднання громадян, 10 % — фермерські господарства.

Разом з тим, у січні–березні знято з обліку в ЄДРПОУ 75 юридичних осіб, з них найбільше — у Хмельницькому (17 % від загальної кількості ліквідованих). Серед ліквідованих 43 % становили підприємства та господарські товариства.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці