Наскільки готові у Славуті рятувати хворих на коронавірус?

Славутська ЦРЛ одна із трьох лікарень, які будуть прийматихворих інфікованих на коронавірус. Адже на першому етапі допомогу буде надавати Хмельницька інфекційна лікарня. Якщо коронавірус поширюватиметься, тоді хворих направлятимуть до Славутської та Дунаєвецької ЦРЛ. Про це повідомила прес-служба Славутської міської ради.

— На сьогодні ми недостатньо забезпечені засобами індивідуального захисту, хоча ситуація значно покращилася, — зазначив головний лікар Славутської ЦРЛ Віктор Іващук. — Додатково нам вдалося придбати від виробників захисні халати, окуляри та маски. Для роботи в звичайному режимі з хворими цього достатньо. Для виконання інгаляційних маніпуляцій повинен бути повноцінний захисний костюм. Таких наразі залишилося 35, оскільки частину використали на сумнівні випадки. Щодо ліків. Якщо робити розрахунок на реанімацію та інфекційне відділення ми маємо забезпечення приблизно до 3 тижнів. Засобів захисту в більш-менш спокійному режимі вистачить приблизно на стільки ж.

Велику допомогу медикам надали мешканці Славутчини.

— Люди відгукнулися — кошти надходять як від фізичних осіб, так і від підприємств і підприємців. За це висловлюю слова вдячності. За отримані кошти ми одразу проплатили медикаменти на 160 тис. грн та прийняли рішення придбати пересувний рентгенапарат за 560 тис. грн. Орієнтовно апарат буде доставлений та змонтований 2 квітня. Поки благодійні кошти були використані саме на ці цілі, — зауважив головний лікар.

Славутська ЦРЛ подала заявку до Національної служби здоров’я України на потребу в моніторах, апаратах ШВЛ та надала перелік ліків.

Нагадаємо, на території Славутської ЦРЛ облаштували намет під тимчасовий пункт «першої хвилі».

Читайте також:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці