Підвези медика на роботу: у Шепетівці їх можна розпізнати за жовтими стрічками

Таксі в Одесі

Минулими вихідними небайдужі шепетівчани самоорганізувалися та підхопили всеукраїнську раптівку «Підвези медика до роботи», створивши спільноту у вайбері та у фейсбуці «Медтаксі Шепетівка». А все заради того, аби в умовах спалаху коронавірусу та запровадженого карантину допомогти медичному персоналу вчасно потрапити на роботу.

Наразі вайбер-спільнота, де комунікують волонтери, які мають власний транспорт, та медпрацівники, налічує близько 350 учасників. Ще понад 300 осіб підписані на загальнодоступну групу у фейсбуці з такою ж назвою «Медтаксі Шепетівка».

У режимі реального часу у вайбер-чаті вирішуються потреби медиків. Лише за тиждень існування групи відбулося декілька десятків підвозів працівників як у лікарню, так і в зворотньому напрямку, — додому. Доставляють персонал ЦРЛ, ПМСД, екстреної швидкої допомоги в межах Шепетівки, з сіл району та навіть у сусідні міста — Ізяслав та Славуту.

Однак, водіїв-добровольців поки що не так багато.

Відтак, вони не в змозі охопити довезення всіх працівників закладів охорони здоров’я з довколишніх сіл. Отож, закликають долучатися до лав волонтерів й інших водіїв. Адже багато хто їздить у попутному напрямку.

Для того, аби працівників лікарні було легше ідентифікувати на дорозі, активісти роздали їм вже понад три сотні стрічок.

Ба, більше, придумали власний лозунг, перефразувавши відому пісню, аби залучити до такої благородної справи інших небайдужих водіїв.

Звучить він так:

«Не дивися на милі личка, жовта пов’язка — значить — медичка! Якщо бачиш жовтеньку стрічку, то підвези медпрацівничку!»

Отож, знайте, якщо ви бачите на зупинці чи на дорозі людину з жовтою стрічкою на рукаві чи на сумці, знайте: це — медик!

І ви, якщо підвезете його на роботу, носитимете горде ім’я — «медтаксист»!

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Підвези медика на роботу: у Шепетівці їх можна розпізнати за жовтими стрічками»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    Дякуємо!!!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці