До Славутського суду надійшло три адмінпротоколи щодо порушення карантину

До Славутського міськрайонного суду надійшло три адміністративні протоколи про правопорушення передбачені частиною 1 статті 44–3 КУпАП.

Мова йде про порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

Нагадаємо, що 17 березня 2020 року прийнято Закон України № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню корона вірусної хвороби (COVID-19)».

Дане порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб — від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, пра­ців­ни­ки Хмель­ницько­го від­ді­лу по­лі­ції скла­ли про­то­кол за не­дот­ри­ман­ня пра­вил ка­ран­ти­ну на 24-річ­но­го хмель­ни­ча­ни­на.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці