За недотримання правил самоізоляції молодик сплатить штраф
Працівники Хмельницького відділу поліції склали протокол за недотримання правил карантину на 24-річного хмельничанина.
«Молодий чоловік кілька днів тому повернувся з Чехії і під час перетину кордону підписав угоду про самоізоляцію. Але, попри підписаний документ, молодик грубо порушував правила карантину та постійно конфліктував із сусідами, які закликали хлопця сидіти вдома», — про це повідомила поліція Хмельницької області на своїй сторінці у фейсбуці.
Працівники поліції склали на порушника адміністративний протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція цієї статті передбачає за порушення правил щодо карантину накладення штрафу на громадян в розмірі від 17000 до 34000 гривень.
Підписатися на наші новини у месенджерах:
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво
Читайте у цій рубриці



























Залишити відповідь