Хмельниччина вже витратила 200 тисяч гривень на протидію коронавірусу та має 300 тисяч зарезервованих

Хмельниччина вже витратила 200 тисяч гривень на протидію коронавірусу та має 300 тисяч зарезервованих

У Хмельницькій ОДА пройшо позачергове засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання порядку денного — протидія можливому поширенню в області гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет звернув увагу присутніх, що незважаючи на те, що наразі на території області не зареєстровано жодного випадку захворювання COVID-19, потрібно мобілізувати усі наявні ресурси та налагодити чітку координацію. Він наголосив на важливості чіткого розуміння алгоритмів дій кожного, на кого покладено певні функції у системі протиепідемічних заходів, адже саме завдяки злагодженості дій та дотриманню усіх вимог нормативних документів можна буде протидіяти поширенню хвороби серед населення.

Також учасники наради проаналізували можливість виділення додаткового фінансування на закупівлю засобів захисту та наявні в області резерви. Так, в.о. директора ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Олег Балашов доповів, що наразі Центром на ці цілі витрачено 200 тис. гривень, ще 300 тис. зарезервовано на випадок погіршення санепідситуації.

Про стан готовності закладів охорони здоров’я до випадків коронавірусної інфекції доповіла заступник ДОЗ ОДА Тетяна Косовська. Зокрема, вона поінформувала щодо можливості розгортання додаткових ліжок у лікувальних закладах області, забезпеченості їх необхідним медичним обладнанням як на випадок поодиноких випадків хвороби, так і на випадок можливого поширення вірусу, а також орієнтовної потреби закладів охорони здоров’я (ЗОЗ) в засобах захисту у разі поширення гострої респіраторної хвороби в області.

За її словами, наразі лікувальні заклади області готові до реагування на випадки коронавірусної інфекції: медики можуть розгорнути майже шістсот ліжкомісць. У разі потреби за рахунок перепрофілювання окремих відділень цю кількість можна збільшити ще на 300 місць. Однак Тетяна Косовська констатувала, що у випадку погіршення епідемічної ситуації (спалаху) забезпечення засобами захисту закладів охорони здоров’я області потребуватиме суттєвих коштів.

Нагадаємо, у Шепетівці з аптек зникли медичні маски.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Огляд респіраторів з клапаном 3МТМ: переваги та недоліки
Президент України призначив голову Хмельницької ОДА
AstraZeneca вперше визнала, що її вакцина від Covid-19 може викликати рідкісні побічні ефекти
На Хмельниччині відмінено 8 процедур закупівель та розірвано 6 чинних договорів: у чому справа

Читайте у цій рубриці


На Хмельниччині впроваджують цікавий метод реабілітації для поранених бійців
Головнокомандувач ЗСУ Сирський відзначив грошовим сертифікатом начальника медпункту із Хмельниччини
Мешканець Хмельниччини став жертвою посилання
На Хмельниччині «спалився» водій, порушивши правила дорожнього руху
FacebookTelegramViberWhatsAppX