У Хмельницькому затримали 20-річного наркодилера

У Хмельницькому затримали 20-річного наркодилера

Правоохоронці затримали 20-річного молодика, який отримав поштою дві посилки із синтетичними наркотиками «PVP» для подальшого розповсюдження в місті. Про це повідомила поліція Хмельницької області на своїй сторінці у фейсбуці.

Працівники сектору кримінальної поліції Зарічанського відділення поліції, що в місті Хмельницькому, спільно з колегами із управління протидії наркозлочинності ГУНП в Хмельницькій області затримали 20-річного місцевого жителя з двома посилками, в яких були згортки з речовиною білого кольору. Згідно висновку експерта — психотропна речовина «PVP».

У Хмельницькому затримали 20-річного наркодилера

Молодика затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

До речі, він раніше вже притягувався до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з наркотиками. Цього разу зловмисник «заробив» на кримінал. Йому вже оголосили про підозру за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна. Наразі слідчі дії тривають.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Electric kick scooter tipped over on a paved road beside a curb, with an orange traffic cone nearby and grass along the roadside; Ukrainian police watermark in the corner.
Two police officers detain a woman indoors; one wears a neon vest marked 'ПОЛІЦІЯ' and stands beside them.
Blue vintage car parked on a grassy lawn with people in the background; Ukrainian police watermark bottom right.
Two Ukrainian police officers in neon vests detain a man with a blurred face against a gray wall; police insignia visible.

Читайте у цій рубриці


Disassembled white circular device with a small circuit board and a black mobile phone wired inside.
Батько був проти: суд на Хмельниччині дозволив зареєструвати дитину з матір’ю без його згоди
Blurred photo of a man in a beige shirt and dark jacket with a Ukrainian police emblem, standing against a yellow wall (watermark reads National Police of Ukraine).
За організацію місця для вживання наркотиків та збут психотропів судитимуть жителя Хмельниччини
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads