На Хмельниччині планують у 2020 створити 60 сімейних молочних ферм

Нині у Хмельницькій області діють 9 сімейних молочних ферм, а у планах відкрити ще шість десятків. Про це йшлося у Хмельницькій обласній державній адміністрації під час засідання круглого столу щодо створення молочного кластеру в Хмельницькій області на базі сімейних молочних ферм. Ініціатором заходу виступила «Українська кооперативна федерація», ТОВ «Укрмілкінвест», обласна державна адміністрація та обласна рада, Агенція регіонального розвитку Хмельницької області. Про це повідомила прес-служба Хмельницької ОДА.

На думку учасників засідання, створення кластеру сприятиме якісному та кількісному збільшенню нових робочих місць у вигляді самозайнятих фермерів-підприємців, збільшенню надходжень податків у місцеві бюджети та зменшенню тенденції трудової міграції за кордон.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Роман Примуш зауважив:

«Дана тематика є вкрай актуальною, оскільки ключове питання, яке сьогодні є на селі — це зайнятість. Це фактично можливість отримати доходи на місцях і звичайно, сьогодні ми шукаємо ті механізми, які найбільш ефективно працюватимуть».

Більш детально про розвиток сімейного молочного фермерства України на прикладі Хмельницької області розповіла фінансовий радник проєкту «Сімейні молочні ферми» Людмила Іващук. Так, в рамках пілотного проекту у 2020 році планується залучити чотири області: Хмельницька, Волинська, Рівненська і Тернопільська.

«Хмельницька область є найбільш активною серед інших областей, хоч і приєдналася до участі в проекті нещодавно. В області уже діють 9 сімейних молочних ферм і спільними зусиллями до кінця 2020 року можемо відкрити ще 60 таких ферм», — сказала Людмила Іващук.

Поділитися посиланнямНовини партнерів


3 коментарі до статті «На Хмельниччині планують у 2020 створити 60 сімейних молочних ферм»

  1. Елена Солнечная коментує:

    Планувати і створити – це трохи різні речі. Язик без кісток тож планувати можуть все що завгодно)

  2. Svetlana Simagina коментує:

    Дурень думкою радіє…

  3. Рая Середюк коментує:

    Вже на Хмельниччині був копепатив,обманули людей,натомість керівники відкрили свій бізнес…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці