Подарунок вартістю 300 тисяч гривень отримала Ізяславська ЦРЛ від англійських благодійників

До Ізяславської ЦРЛ, як посівальник добра та щирості, завітав Анатолій Ковальчук — представник Міжнародного благодійного фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання»). Пан Анатолій, уродженець села Тернавка Ізяславського району, розпочав співпрацю із фондом пані Патрисії Гаррісон (Великобританія) в часи своєї діяльності на посаді заступника голови Бориспільської районної державної адміністрації Київської області. Про це йдеться на сайті Ізяславської РДА.

Це вже другий дарунок від Фонду для громади Ізяславського району. Перша була надана в жовтні 2019 року. Тоді пан Анатолій Ковальчук передав обладнання на суму 25 тис. грн. Також, перебуваючи на малій батьківщині, з ініціативи Тернавського сільського голови Василя Мельника Анатолій Ковальчук провів зустріч із головним лікарем Ізяславської центральної районної лікарні Олександром Агапієм, який розповів про першочергові потреби дитячого відділення Ізяславської центральної районної лікарні. Відразу ж був надісланий лист до Фонду з проханням розглянути можливість надання благодійної допомоги для придбання лікувальних приладів. Згодом надійшла позитивна відповідь, а через деякий час — повідомлення про обсяг наданих коштів.

І в день святого Василя, старого Нового року, у пологовому відділенні відбулась символічна передача лікарні придбаного апарату — інкубатора для новонароджених YP-920, вартістю 300 тисяч гривень. У церемонії взяли участь: взяли участь взяли Анатолій Ковальчук представник Міжнародного благодійного фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання») (Великобританія), перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. Головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій та інші. Пан Анатолій вручив лікарю-неонатологу пологового відділення Ізяславської центральної районної лікарні Вікторії Набоці документи на медичний пристрій. До речі: інкубатор вже використовувався за прямим призначенням, у ньому перебувала новонароджена в ніч із 13 на 14 січня дитинка.

Медичний персонал висловив щиру подяку пані Патрисії Гаррісон та пану Анатолію за їх невтомну діяльність у підтримці дітей Ізяславщини.

У ході спілкування представника фонду та представників влади Ізяславщини, було наголошено, що матеріальна допомога, отримана для придбання високоефективного лікувального обладнання, — не одноразова акція, а продовження тривалої співпраці між Ізяславською центральною районною лікарнею і фондом «Нью Бегіннінс». Окрім того, було зазначено, що вихідці з Ізяславщини, де б вони сьогодні не перебували, поцікавляться проблемами лікувальних закладів району, і не тільки ними, і почнуть регулярно надавати їм посильну фінансову чи матеріальну допомогу.

У квітні цього року очікується приїзд делегації представників Міжнародного благодійного фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання») із Великобританії на Ізяславщину для розгляду подальшої співпраці.

Поділитися посиланням1 коментар до статті «Подарунок вартістю 300 тисяч гривень отримала Ізяславська ЦРЛ від англійських благодійників»

  1. дорослі люди но як діти недієздатні без діда мороза не можуть щербаті на голову


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці