500 тисяч гривень за неякісний трактор «Беларусь» повернув фермер із Хмельниччини

На початку грудня 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області звернувся споживач, що проживає в Чемеровецькому районі Хмельницької області, з проханням втрутитися в ситуацію та допомогти повернути кошти в розмірі 515 тис. грн за придбаний в жовтні 2019 року неякісний трактор «Беларусь». Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області.

Транспортний засіб споживачем не використовувався за призначенням, адже ще під час транспортування до місця проживання споживача не доїхав, так як вийшов з ладу. Того ж дня трактор був повернутий підприємству-продавцю, що здійснює реалізацію сільськогосподарської техніки в місті Хмельницькому.

За сприянням спеціалістів відділу захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в середині грудня 2019 року споживачеві підприємством-продавцем були повернуті кошти в повному обсязі, про що свідчить письмова заява споживача, надана до Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «500 тисяч гривень за неякісний трактор «Беларусь» повернув фермер із Хмельниччини»

  1. Жека Давидов коментує:

    Значить той вермер лапух и нерозумиеця на таких тракторах це просто сила 1523

  2. Света Карпович коментує:

    Jka sula jkscho do domy ne doihav? Znachut brak.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці