В Ізяславській ЦРЛ обладнають відділення гемодіалізу для хворих із трьох районів

Керівництво району ознайомилося із ходом ремонтних робіт в приміщеннях Ізяславської центральної районної лікарні, де планується розміщення відділення гемодіалізу. Про це повідомив сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Представник підрядної будівельної організації запевнив посадовців, що всі ремонті роботи планується завершити до кінця поточного місяця. По завершенню робіт із ремонту приміщення заплановано придбання відповідного обладнання для відділення.

У ході зустрічі головний лікар Ізяславської центральної районної лікарні Олександр Агапій наголосив:

— Створення на базі ЦРЛ лікарні відділення гемодіалізу забезпечить якісне надання медичних послуг жителям Ізяславського, Білогірського та Теофіпольського районів, значно зменшивши час доїзду хворих до Шепетівки, де на даний час вони проходять гемодіаліз.

 

Поділитися посиланням1 коментар до статті «В Ізяславській ЦРЛ обладнають відділення гемодіалізу для хворих із трьох районів»

  1. Виктор Морозов коментує:

    Інформація подана у старому радянському корчагінському стилі і абсолютно нічого не вартує. Панове кореспонденти інтернет-видання “день за днем”! Коли, нарешті, ви навчитесь подавати ПОВНУ інформацію? Принаймі старатись цьому. Скажімо, наскільки актуальним для хворих Ізяславського, Теофіпольського та Білогірського районів є проходження процедури гемодіалізу? Якщо протягом минулого року. наприклад, лише 1-2 хворих з вказаних районів проходили процедуру гемодіалізу в Шепетівській лікарні, то чи доцільно обладнювати для цього спеціальне відділення в Ізяславській ЦРЛ? Яка ефективність задіяння апаратури гемодіалізу планується в Ізяславській ЦРЛ? Можливо. 99% вона буде просто простоювати? Наскільки медичний персонал Ізяславської лікарні підготовлений для проведення таких процедур? Наскільки доступними для пацієнтів – мешканців вказаних районів хмельниччини, є процедури гемодіалізу?
    Я міг би вказати ще багато питань. які насправдя цікавлять жителів – читачів вашого видання. Ви ж, кореспонденти. лише “кукурікаєте” про якусь новину, зовсім не вникаючи в її повний зміст…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці