На Хмельниччині використання кам’яного вугілля збільшилося у 1,5 рази

Підприємствами та організаціями Хмельницької області в серпні було використано вугілля кам’яного 37,3 тис.т, газойлів (палива дизельного) — 18,4 тис.т, газу природного — 15,2 млн м 3 , бензину моторного — 1,2 тис.т, пропану і бутану скраплених — 0,6 тис.т, мазутів паливних важких — 0,2 тис.т. Крім цього, роздрібний продаж через мережу АЗС пропану і бутану скраплених становив 4,0 тис.т, палива дизельного — 3,4 тис.т, бензину моторного — 3,3 тис.т.

Порівняно з серпнем 2018 року збільшились обсяги використання вугілля кам’яного в 1,5 разу, мазутів паливних важких — на 16,0 %, газу природного — на 4,4 %. Разом з тим обсяги використання бензину моторного зменшились на 13,3 %, газойлів (палива дизельного) — на 8,8 %, пропану і бутану скраплених — на 3,8 %.

Станом на 1 вересня у споживачів і постачальників області запаси вугілля кам’яного становили 159,9 тис.т, газойлів (палива дизельного) — 8,3 тис.т, бензину моторного — 3,7 тис.т, мазутів паливних важких — 3,2 тис.т, пропану і бутану скраплених — 0,6 тис.т.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Хмельниччині використання кам’яного вугілля збільшилося у 1,5 рази»

  1. Карслон коментує:

    Значит, 1,5 раза увеличилось содержание серной кислоты в дождевой воде. Которую мы потом пьём с водозаборников.

    Потому что эта серная кислота есть продукт горения угля. Да и пепел угля является канцерогенным. С чем вас и поздравляю.

    Чудесная диверсия против народа Украины. Сэкономили на газе, блядь. Путин аж расплакался из-за убытков в продаже газа. Придурки…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога