На Хмельниччині на третину збільшились обсяги використання кам’яного вугілля

Підприємствами та організаціями Хмельницької області в травні було використано вугілля кам’яного 35,6 тис.т, газу природного — 19,2 млн куб.м, газойлів (палива дизельного) — 12,6 тис.т, бензину моторного — 1,1 тис.т, пропану і бутану скраплених — 0,6 тис.т, мазутів паливних важких — 0,1 тис.т. Крім цього, роздрібний продаж через мережу АЗС пропану і бутану скраплених становив 3,1 тис.т, бензину моторного — 2,8 тис.т, палива дизельного — 2,5 тис.т.

Порівняно з травнем 2018 року збільшились обсяги використання вугілля кам’яного на 34,9 %, газу природного — на 3,0 %. Разом з тим обсяги використання бензину моторного зменшились на 13,0 %, пропану і бутану скраплених — на 7,1 %, мазутів паливних важких — на 4,8 %, газойлів (палива дизельного) — на 2,0 %.

Станом на 1 червня у споживачів і постачальників області запаси вугілля кам’яного становили 143,2 тис.т, газойлів (палива дизельного) — 8,6 тис.т, бензину моторного — 3,8 тис.т, мазутів паливних важких — 3,2 тис.т, пропану і бутану скраплених — 0,9 тис.т.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога