Понад 4 тисяч гривень кожна родина витрачає на продукти

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Хмельницької області уторік у ІV кварталі сукупні ресурси одного домогосподарства в середньому за місяць становили 9364 грн (у розрахунку на одну особу — 3560 грн).

Найбільша питома вага (майже 90 %) припадає на грошові доходи, серед яких 59 % — трудові доходи (оплата праці, надходження від підприємницької діяльності та самозайнятості), 17 % — пенсії та стипендії, по 4 % — допомоги, пільги та субсидії, надані готівкою, та допомога від родичів і знайомих, 3 % — доходи від продажу сільськогосподарської продукції.

Негрошові доходи (вартість спожитої продукції, отриманої з особистого підсобного господарства, грошова оцінка допомоги від родичів продовольчими товарами, пільги та субсидії безготівкові на оплату житлово-комунальних послуг, послуг з охорони здоров’я, оплату транспорту, зв’язку тощо) становили 9,8 %, або 921 грн.

Сукупні витрати домогосподарства в середньому за місяць становили 7750 грн (у розрахунку на одну особу — 2947 грн). Понад половину свого бюджету (53 %, або 4089 грн) в середньому за місяць, домогосподарства витрачали на купівлю продовольчих товарів та харчування поза домом; на непродовольчі товари — 30 % (2285 грн); на оплату послуг — 10 % (812 грн); решту — 7 % (564 грн) — на допомогу родичам та іншим особам, будівництво та капремонт, вклади до банків тощо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Понад 4 тисяч гривень кожна родина витрачає на продукти»

  1. Андрій коментує:

    Де в цьому нікчемному звіті витрати на комуналку, яка з’їдає майже 50% цих доходів в осінньо-весняний період?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога
Покупки онлайн

Читайте у цій рубриці