У кого на Хмельниччині найвищі заробітні плати?

У січні–березні розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю працюючих 10 і більше осіб) становив 7884 грн, що в 1,9 раза більше мінімальної заробітної плати (4173 грн) і на 20,8 % більше порівняно з відповідним періодом 2018 року.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці належали підприємства фінансової та страхової діяльності, а серед промислових видів діяльності — постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці області в 1,5 та 2,1 рази відповідно.

Найнижча заробітна плата спостерігалася в закладах з тимчасового розміщування й організації харчування та на підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (відповідно 55,1 % та 73,0 % від середнього рівня по області).

Індекс реальної заробітної плати в січні–березні порівняно з відповідним періодом 2018 року становив 111,7 %. Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на 1 квітня становила 9,0 млн грн, або 0,5 % фонду оплати праці, нарахованого за березень, при цьому 55,3 % загальної суми заборгованості утворено на підприємствах, до яких упроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 38,0 % — на економічно активних підприємствах та 6,7 % — на економічно неактивних підприємствах.

На початок квітня на економічно активних підприємствах вчасно не отримали заробітну плату 268 осіб. Кожному з них не виплачено в середньому по 12766 грн, що на 48,3 % більше, ніж середня заробітна плата за березень 2019 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


4 коментарі до статті «У кого на Хмельниччині найвищі заробітні плати?»

 1. Марго Шеремета коментує:

  Хоча б не смішили!це в депутатів стільки!?

 2. Ядовитый Журналист коментує:

  Брехня! Брехня! Брехня!

  Вот интересно брешут добросовестно заблуждаясь, или брешут осознано, и по команде сверху?

  Насколько я понял, эта брехня базируется на следующем: берутся реально существующие большие зарплаты ничтожно малого количества людей, и выставляются как зарплаты большой массы людей.

  А делается это для пропаганды достижений этой власти – воров, бандиток, политический проституток, и просто клоунов обслуживающих денежные мешки.

  Реально же, в стране: война, разруха, и нищета. Да, есть новые предприятия, кто-то делает успешный бизнес, и платит рабочим нормальную зарплату. Но, увы, это ничтожные проценты по отношению ко всему народу.

  Реально, ситуация как у стародавних козаков, которые подрядились служить реестровыми военными к польскому королю, а он их нае…ал с зарплатой. Вообще ничего не платил.

  И писали тогда козаки польскому королю жалобу (исторический факт), с такими словами: “Дожились козаки до голої сраки …”.

 3. Oleg Shkiper коментує:

  Это где такие зарплаты в Шепетовке платят и как туда устроиться ?

 4. Анатолій Діхтяр коментує:

  🤔


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці