Понад 43 мільйони гривень отримає «Нова українська школа» Хмельницької області

На Хмельницьку область виділено кошти в сумі 14 484,8 тис. грн, із них на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин — 160,5 тис. грн, на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів — 8 820,3 тис.грн. та на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти — 5 504,0 тис. гривень.

Рішенням сесії обласної ради від 22.02.2019 здійснено розподіл коштів між адміністративно-територіальними одиницями на закупівлю україномовних дидактичних матеріалів для закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин — 160,5 тис. грн, на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів — 8 820,3 тис. грн. та на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти — 2 079,1 тис. гривень.

На даний час Департаментом освіти і науки облдержадміністрації готується бюджетний запит щодо розподілу залишків коштів освітньої субвенції в сумі 3 424,9 тис. грн. на проведення ремонту внутрішніх санвузлів в навчальних закладах області.

Запланували ремонт? Приділіть особливу увагу підлозі. Особливо це важливо для закладів освіти, де існують особливі вимоги до якості та експлуатаційних характеристик. Якщо ви обираєте в якості покриття для підлоги ламінат, мережа салонів «Добра підлога» радить використовувати водостійкий ламінат, як мінімум 33-го класу. Окрім високої якості він має високі механічні параметри (стійкість до подряпин, ударні навантаження, стійкість до сонячного випромінювання, тривалий гарантійний термін використання).

На забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2019 році» на Хмельницьку область виділено кошти в сумі 43 063,4 тис. грн.

Читайте також:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці