Славутська «Швидка» відсвяткувала новосілля

6 березня колектив швидкої допомоги відсвяткував новосілля. На ремонт нових приміщень Славутської підстанції екстреної медичної допомоги з бюджету міста було виділено 190 тис. грн. Про це повідомила прес-служба Славутського МВК.

— Питання медицини залишаються першочерговими, а тому й надалі спільними зусиллями з керівництвом району будуть реалізовуватися заходи щодо забезпечення стабільної роботи медичних закладів, зміцнення та модернізацію їх матеріально-технічної бази, — зазначив міський голова Славути Василь Сидор.

Адже для Славутчини вкрай гостро постає питання збереження та ремонту інфекційного відділення. Тому було прийнято рішення щодо забезпечення виконання капітальних робіт за спільні кошти, виділені з бюджетів Славутської міської ОТГ, Славутського району, Крупецької, Ганнопільської, Берездівської, Улашанівської об’єднаних територіальних громад. Загальна вартість робіт складатиме 8 млн. грн. Загалом виконання робіт проходитиме у два етапи, перший з яких планується виконати уже в цьому році. На дану ціль на черговій сесії міськради планується виділити 500 тис. грн.

Читайте також:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці