Хмельниччина підтримує моряка Сергія Цибізова

Студенти професійних ліцеїв у Нетішині та Шепетівці на підтримку 21-річного полоненого Сергія Цибізова, який серед 24 моряків, захоплених російською стороною у Керченській протоці, долучилися до всеукраїнського флешмобу «Об’єднаємося разом». Адже Сергій родом із Шепетівки, тому вся Хмельниччина підтримала земляка.

Як повідомила прес-служба Хмельницької ОДА, під час виставки «Бірючий 018 або Неошаманізм. Сила Ритуалу» в Хмельницькому обласному художньому музеї проведено флешмоб на підтримку українських моряків. Працівники та відвідувачі музею, гості заходу власноруч зробивши паперові кораблики зі словами: «Сергій Цибізов», «Волю», «Чекаємо на Батьківщині», «Надія додає сенсу у житті» долучились до підтримуючого флешмобу «Повертайся додому» на честь полоненого українського моряка, 21-річного Сергія Цибізова.

У Хмельницькому академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького на знак солідарності та підтримки українських моряків, артисти на чолі з головним режисером Дмитром Гуcаковим провели флешмоб «Сергій Цибізов — ти з нами!».

Якір, як символ надії моряків, утворили працівники Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки, також приєднавшись до флешмобу .

«Свободу Сергію Цибізову!!!», «Відновимо кордони України!!!» — саме так прозвучали гасла на майданчику біля обласної бібліотеки для юнацтва. Бібліотекарі спільно з учнями Хмельницького колегіуму № 16 долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Об’єднаємося разом», який наразі відбувається в багатьох містах України.

Підтримка наших моряків флешмобами, які проводять заклади культури області, додасть сили та витримки нашим полоненим морякам.

Нагадаємо, 7 лютого полоненого земляка-моряка підтримали Шепетівські ліцеїсти.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці