10 нових амбулаторій побудують на Хмельниччині

У 2018 році понад 5 млрд грн із державного бюджету було виділено для того, аби кожен житель сільської місцевості невдовзі мав можливість отримати якісні та доступні медичні послуги. Завдяки цьому розпочато масштабне «перезавантаження» первинної ланки медичної допомоги у сільській місцевості, яке, в першу чергу, передбачає будівництво нових, сучасних та комфортних амбулаторій.

Як повідомила прес-служба Хмельницької ОДА, в рамках реалізації цього проекту 213,3 млн гривень отримала Хмельниччина. Планується побудувати 10 нових амбулаторій (у Білогірському, Віньковецькому, Городоцькому, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Красилівському, Новоушицькому, Ярмолинецькому районах) та 17 будівель для діючих амбулаторій (у Волочиському, Городоцькому, Деражнянському, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Полонському, Старосинявському, Теофіпольському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Шепетівському районах).

З них: 25 амбулаторій на 1–2 лікарі з житлом для лікаря та 2 амбулаторії на 3–4 лікарі без житла.

На фото: будівництво такої сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини розпочалося у селі селі Судилкові Шепетівського району.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці