За 9 місяців на Хмельниччині переробні підприємства закупили 138 тисяч тонн молока

За 9 місяців на Хмельниччині переробні підприємства закупили 138 тисяч тонн молока

Цьогоріч у січні–вересні переробними підприємствами Хмельницької області куплено в усіх категоріях постачальників 3,9 тисяч тонн сільськогосподарських тварин живою вагою. А це на 0,1 % менше, ніж за відповідний період 2017-го року. Повідомляє Головне управління статистики у Хмельницькій області.

У загальному обсязі купівлі частка великої рогатої худоби становила 30,6 %, свиней — 69,4 %. Середня ціна купівлі однієї тонни живої ваги великої рогатої худоби становила 26835,5 грн (у січні–вересні 2017 р. — 24341,3 грн), свиней — 37374,1 грн (31726,0 грн).

Крім того, переробними підприємствами використано для переробки 2,5 тисяч тонн власно вирощених тварин, що на 3,1 % менше, ніж за відповідний період 2017 року.

За січень–вересень 2018 року переробними підприємствами області куплено в усіх категоріях постачальників 138,1 тисяч тонн молока, що на 13,5 % менше, ніж за січень–вересень 2017 року, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах — 45,0 тисяч тонн (на 46,1 % менше), у господарствах населення — 93,1 тисяч тонн (на 22,1 % більше). Купить здесь электронные весы.

За якісним складом купленої молочної продукції в сільськогосподарських підприємствах переважало молоко першого ґатунку (68,1 %), у господарствах населення — молоко другого ґатунку (95,0 %).

Середня ціна, за якою переробні підприємства приймали молоко, в січні–вересні 2018 року становила 5478,8 грн проти 5765,3 грн у січні–вересні 2017-го.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


1 коментар до статті «За 9 місяців на Хмельниччині переробні підприємства закупили 138 тисяч тонн молока»

  1. Віктор коментує:

    Закупівельна ціна на молоко ще знизилась!!! Селяни стали ще бідніші. Подумати тільки: молоко купляють у селянина по 5,4 грн за літр (мабуть…) А у магазині воно вже коштує близько 25 грн! Це ж яка рентабельність!!! Це така “турбота” держави про власного селянина?! Ганьба!!!
    Інше. М”ясо (свинину і яловичину) купляємо за кордоном. Самі себе не можемо забезпечити. Чому? Чиновникам від уряду краще спрямовувати кошти на зовнішні закупівлі (там гарантований “відкат”), ніж підтримувати сільську вермерство…
    З таким “господарюванням” котимося у прірву.
    Колективу газети раджу, публікуючи подібну статистику, звертатись до відповідних фахівців з проханням парокоментувати наведені числові показники… Я не фахівець з цих питань. Спеціалісти зможуть більш детально вказати на глибину тієї ями, в яку ми падаємо…


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Електрокари захоплюють дороги: в Україні зростає попит на «зелені» авто
На Хмельниччині оштрафували жінку, яка продавала молоко та сир біля магазину
Цьогоріч на Шепетівщині вже 27 осіб звернулися за антирабічною допомогою
В Україні може бути дефіцит важливого продукту

Читайте у цій рубриці


Від роботодавців Хмельниччини надійшло понад 5 млрд грн єдиного соціального внеску
Курган на Хмельниччині манить майбутніх археологів
Чим відомі Бугаїхи на Хмельниччині
Яромир із Хмельниччини став випускником «Автошколи для людей з інвалідністю»
FacebookTelegramViberWhatsAppX