Питання екологічної ситуації на Полонщині під контролем Вадима Лозового

Про це говорили 5 вересня під час робочого візиту голови облдержадміністрації Вадима Лозового в Полонський район, в ході якого він відвідав ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна».

Нагадаємо, Дер­жавне агентство вод­них ре­сур­сів Ук­ра­їни в лютому по­зи­валося до По­нін­ківсь­кої па­пе­ро­во-кар­тонної фаб­ри­ки че­рез заб­руднен­ня річ­ки Хо­мо­ри. Ад­же внас­лі­док ви­ки­дів не­од­но­ра­зо­во ма­со­во ги­ну­ла ри­ба.

Генеральний директор ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна» С. Прудкий проінформував очільника області, як виконується план-графік модернізації котельні для зменшення викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря та переоснащення очисних споруд. Також він повідомив, що тривають роботи з масштабної реконструкції фабричної котельні, зокрема, проводиться заміна екранних труб, колосникового транспортера і економайзера.

За словами керівника підприємства, це дасть можливість значно зменшити або практично припинити викиди забруднювальних речовин. Окрім того він доповів, що для забезпечення екологічної безпеки в частині запобігання забруднення річки Хомори також проводиться реконструкція очисних споруд підприємства, а саме: прокладаються тимчасові дренажні труби, осушуються ставки біологічної очистки № 1 та здійснюється ремонт приміщення для проведення хіміко-біологічних лабораторних досліджень стоків підприємства.

Вадим Миколайович вчергове наголосив:

— Стабілізація екологічної ситуації на Полонщині є однією із пріоритетних моїх завдань, а тому і надалі особисто контролюватиму дотримання графіку робіт, аби мешканці території, прилеглої до фабрики, якнайшвидше побачили позитивні зрушення та перестали потерпати від діяльності підприємства.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікаво



Читайте у цій рубриці