Держводагентство позивається до Понінківської паперово-картонної фабрики

Державне агентство водних ресурсів України позивається до Понінківської паперово-картонної фабрики через забруднення річки Хомора. Про це повідомила голова агентства Ірина Овчаренко на прес-конференції в Укрінформі.

— У цьому році Держводагентство під патронатом Міністра екології починає презентаційно-позовну роботу щодо скасування дозволу на спецводокористування недобросовісних підприємств. Уже подано перший позов Понінківській паперовій фабриці, яка є забруднювачем річки Хомора, — зазначила Ірина Овчаренко.

За її словами, це — перший крок у роботі з покращення екологічного стану річок.

Також вона наголосила, що ситуація у сфері охорони екологічного стану водного середовища може змінитися лише тоді, коли суспільство змінить своє ставлення до навколишнього середовища.

Раніше Міністр екології Остап Семерак повідомляв, що Понінківській паперово-картонній фабриці можуть анулювати дозвіл на скиди забруднюючих речовин. Адже внаслідок викидів неодноразово масово гинула риба.

Нагадаємо, у вересні минулого року в став­ку, що роз­та­шо­ва­ний не­по­да­лік Ше­пе­тівсь­ко­го цук­ро­во­го за­во­ду, ри­бал­ки по­ба­чи­ли дох­лу ри­бу.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога