Податківці Хмельниччини виявили осіб, які торгували через OLX, Prom, Facebook, Instagram без державної реєстрації

Податківці Хмельниччини виявили осіб, які торгували через OLX, Prom, Facebook, Instagram без державної реєстрації

За результатами роботи управління оподаткування фізичних осіб Головного управління ДПС у Хмельницькій області за І квартал 2024 року проведено 167 фактичних перевірок за результатами яких виявлено 82 громадянина, що здійснювали діяльність без державної реєстрації та складено 82 протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, в тому числі 76 протоколів громадян, що здійснювали діяльність без державної реєстрації через мережу Інтернет (45 протоколів з надання послуг таксі, 31 протокол через платформи OLX, Prom, Facebook, instagram), матеріали перевірок передані до суду для вжиття відповідних заходів.

«Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області продовжуються заходи податкового контролю в частині виявлення порушень при продажу товарів через мережу Інтернет. Крім того, ведеться робота щодо легалізації найманої праці, зокрема, виявлено 65 неоформлених найманих працівників, 47 інших порушень трудового законодавства, а це інформація, яка підлягає передачі до органів держпраці. У результаті проведеної роботи, фізичними особами-підприємцями подано повідомлення по 39 найманих працівниках», — повідомляє ДПС у Хмельницькій області.

Інформацію про порушення, виявлені в ході контрольно-перевірочних заходів, з питань дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) передано до Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

ДПС Хмельниччини вкотре наголошує на обов’язку всіх суб’єктів господарювання дотримуватися вимог діючого законодавства, в тому числі щодо проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг і праві споживача вимагати надання йому розрахункового документу встановленої форми та змісту, адже виданий фіскальний чек є запорукою не тільки надходжень до бюджету, але і гарантією захисту прав споживачів.

«Також нагадуємо платникам податків, що лише належний рівень правової культури та свідомості при організації господарської діяльності, у тому числі через мережу Інтернет, та сплаті податків допоможе уникнути штрафів», — зазначають податківці.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


1 коментар до статті «Податківці Хмельниччини виявили осіб, які торгували через OLX, Prom, Facebook, Instagram без державної реєстрації»

  1. TOKARJUK VITALIJ коментує:

    Ви спершу їх перевірте,чи відповідають їхні статки,майно,нерухомість їхнім доходам і в 99процентів що ні.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Хмельниччині впроваджують цікавий метод реабілітації для поранених бійців
Ні бампера, ні грошей: чоловік із Хмельниччини вчинив необдумано
На Хмельниччині трактор зіштовхнувся із легковиком: є постраждалий
У Хмельницьке СІЗО хотіли передати дещо заборонене у незвичний спосіб

Читайте у цій рубриці


На Хмельниччині впроваджують цікавий метод реабілітації для поранених бійців
Головнокомандувач ЗСУ Сирський відзначив грошовим сертифікатом начальника медпункту із Хмельниччини
Мешканець Хмельниччини став жертвою посилання
На Хмельниччині «спалився» водій, порушивши правила дорожнього руху
FacebookTelegramViberWhatsAppX