«Золотий улов»: на Хмельниччині чоловік завдав збитків на півтора мільйони гривень
На Кам’янеччині водні поліцейські спільно з Чернівецьким рибоохоронним патрулем виявили браконьєра на річці Дністер. Чоловік завдав збитків державі на суму близько півтора мільйона гривень.
Подія сталася 9 лютого близько 19:00 у селі Рудківці Новоушицької тергромади.

«На березі річки Дністер правоохоронці спільно з працівниками Чернівецького рибоохоронного патруля виявили 36-річного жителя сусіднього села, який здійснював незаконний вилов риби за допомогою двох сіток та гумового човна. На момент виявлення зловмисник встиг виловити з річки 316 раків та 170 рибин, загальною вагою 40 кілограм. Своїми діями браконьєр завдав шкоди державі на суму майже півтора мільйони гривень», — повідомляє Кам’янець-Подільське районне управління поліції.
Поліцейські вилучили у нього знаряддя лову.

Варто зазначити, що наразі діє сувора заборона на вилов раків, оскільки у них період нересту. Оцінюється один виловлений рак у 3 332 гривні.
За даним фактом дізнавачі Кам’янець-Подільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України та наразі встановлюють всі обставини події. За скоєне зловмиснику загрожує до трьох років обмеження волі.


























Залишити відповідь