На Хмельниччині підприємець, маючи землю в оренді, використав її не за призначенням
За публічного обвинувачення Летичівської окружної прокуратури Хмельницької області судом визнано винним підприємця у забрудненні, псуванні та безгосподарському використанні земель (ч. 1 ст. 239, ч. 1 ст. 254 КК України).
Будучи фізичною особою-підприємцем та маючи в оренді землю, призначену для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, обвинувачений вирішив використати її для випалювання деревного вугілля.
«Не маючи жодного дозволу, він встановив на ділянці 11 піролізних пічок та налагодив виробництво. Такими діями порушено структуру ґрунту та спричинено забруднення земель шкідливими речовинами, що становить небезпеку для довкілля», — повідомила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
Чоловіка засуджено до покарання у виді 20400 грн штрафу.
Також він відшкодував усю заподіяну кримінальними правопорушеннями шкоду.



























Залишити відповідь