Пліч-о-пліч працювали з японськими колегами: лікарі з Хмельниччини розповіли про візит до Японії

Пліч-о-пліч працювали з японськими колегами: лікарі з Хмельниччини розповіли про візит до Японії

Нещодавно, на запрошення японських колег, з робочим візитом до Серцево-судинної лікарні Мінаміно (Токіо, Японія) перебували директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр», депутат Хмельницької обласної ради, серцево-судинний хірург Андрій Кланца та заступник директора КНП «ХОССЦ» з амбулаторно-поліклінічної роботи, лікар-кардіолог Наталія Щепіна.

Нині учасники делегації поділилися деталями робочого візиту:

«Попри те, що відносини між нашими країнами перебувають на стадії формування, попри тисячі кілометрів та різницю культур і традицій — є щирий інтерес, є щире дружнє ставлення, яке відчувалось протягом усієї поїздки».

Лікарі з Хмельниччини зазначають, що першими почали вражати гостинністю та привітністю учні та вчителі школи Hachioji Daisan Elementary School. Слово «Привіт!» українською лунало у кожному класі. Діти ретельно готувалися до візиту: декламували вірші та співали пісень українською! І це були очі щасливих, відкритих, вільних дітей, які передавали слова підтримки українським дітям.

Пліч-о-пліч працювали з японськими колегами: лікарі з Хмельниччини розповіли про візит до Японії

Того ж дня наші лікарі взяли участь у конференції, присвяченій медичному міжрегіональному співробітництву, за участю медичної спільноти міста Токіо. Розповідали колегам про Україну, Хмельниччину, війну… супротив та боротьбу, особливості надання медичної допомоги в умовах військового стану, роботу КНП «ХОССЦ». Абсолютна тиша в залі, сльози на очах та слова підтримки були підтвердженням щирого співпереживання японської медичної спільноти народу України.

Мали честь передати японським колегам прапор України від Медичної роти 3-ої окремої танкової Залізної бригади. Також, за дорученням Віолети Лабазюк, голови Хмельницької обласної ради та депутатського корпусу, Андрій Іванович вручив почесну відзнаку директору Серцево-судинної лікарні Мінаміно Йошики Хата.

Пліч-о-пліч працювали з японськими колегами: лікарі з Хмельниччини розповіли про візит до Японії

Впродовж двох робочих днів колеги мали насичену роботу в Minamino Cardiovascular Hospital, пліч-о-пліч працювали з японськими колегами в катетеризаційній лабораторії, брали безпосередню участь в лікуванні пацієнтів з гострими та хронічними коронарними синдромами, в т.ч. проведення kissing ballon technique coronary angioplasty пацієнту віком 92 роки!

Привертає увагу сучасне високотехнологічне оснащення, рутинне застосування внутрішньосудинного ультразвукового дослідження ІVUS та оптичної когерентної томографії OCT (іноді — одночасне використання цих обох методів ендоваскулярної візуалізації при проведенні черезшкірних коронарних втручань).

Пліч-о-пліч працювали з японськими колегами: лікарі з Хмельниччини розповіли про візит до Японії

З особливим інтересом лікарі з Хмельниччини спостерігали за проведенням катетерної абляції пацієнтам з фібриляцією та тріпотінням передсердь, оскільки в майбутньому плануємо запровадити катетерне лікування аритмій у нашому Центрі:

«Дякуємо директору клініки за запрошення та чудову можливість долучитися до медичного процесу, усьому персоналу за привітність і бажання ділитися досвідом! Ви неймовірні в гостинності та працьовитості — кожен окремо і усі загалом. Ви чудова команда»!

Протягом кількох днів лікарі знайомилися з роботою Hachioji Minamino Cardiac Rehabilitation Clinic. В Японії, де спостерігається значне старіння населення, потреба в ефективних програмах кардіореабілітації є надзвичайно важливою.

Як саме виглядає серцево-судинна реабілітація в Японії члени робочого візиту пообіцяли розповісти дещо пізніше.

Тим часом лікарі з Хмельниччини висловлюють подяку доктору Акіра Нікаідо та усьому персоналу за теоретичний та практичний екскурс в японські стандарти кардіореабілітації.

Наостанок, члени делегації мали зустріч в Посольстві України в Японії. Спільно з Послом Сергієм Корсунським обговорили можливості телемедицини в міжнародній співпраці, сприяння розвитку співробітництва між Хмельницькою областю та Японією, а також надходження гуманітарної допомоги в умовах військового стану.

«Щиро дякуємо усім причетним, завдяки кому ця співпраця стала можливою. Дякуємо Олесі Кирильчук та Дмитру Ремезу за сприяння, допомогу в організації та координації візиту», — додали в Хмельницькому обласному серцево-судинному центрі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЗа кар’єр на Хмельниччині на аукціоні боролися п’ять учасників
Реальний термін отримав мешканець Хмельниччини, який викрав квіти на Алеї Героїв
На Хмельниччині жінка за 15 походів до магазину «винесла» товару на 13 тисяч гривень
«І буде весна!»: На Хмельниччині погасили нову поштову марку
На Хмельниччині патрульним попався «щедрий» водій
На Хмельниччині судили старшого солдата районного військкомату

Читайте у цій рубриціЗа кар’єр на Хмельниччині на аукціоні боролися п’ять учасників
На Хмельниччині жінка за 15 походів до магазину «винесла» товару на 13 тисяч гривень
«І буде весна!»: На Хмельниччині погасили нову поштову марку
На Хмельниччині підлітка-сироту бабуся не могла сама забрати з лікарні
На Хмельниччині лісівники підтримали колегу, який боронить країну, та передали важливе обладнання
На Хмельниччині розшукують свідків ДТП, які сталися у День закоханих
FacebookTelegramViberWhatsAppX