Де на Хмельниччині готові приймати іспити кандидатів у водії в осіб з інвалідністю

Де на Хмельниччині готові приймати іспити кандидатів у водії в осіб з інвалідністю

«Автошколи для людей з інвалідністю» — флагманський проєкт МВС, який реалізується у рамках ініціативи «Без бар’єрів», презентований першою леді Оленою Зеленською та заступницею Міністра внутрішніх справ Катериною Павліченко.

Одним із учасників цього проєкту став Кам’янець — Подільський сервісний центр МВС. Про участь у проєкті та взаємодію з автошколою на базі навчального закладу системи МВС — Харківського національного університету внутрішніх справ розповів Володимир Степанов на брифінгу з представниками ЗМІ.

«Кандидати у водії двічі звертаються до сервісних центрів МВС. Один раз після теоретичного модуля, щоб скласти теорію у нас і отримати допуск до практики. А потім після практичного модуля навчання, щоб уже успішно скласти практику і отримати перше своє посвідчення водія. Ми зробили усе можливе аби кожен мав доступ до державних послуг — максимально адаптували класи для прийняття теоретичних іспитів. Більшість наших центрів облаштовані пандусом та кнопкою виклику адміністратора аби маломобільні категорії людей могли з легкістю завітати до нас», — розповів Володимир Степанов.

Володимир Степанов надав слово першому проректору Харківського національного університету внутрішніх справ Олександру Моргунову

«Через активні бойові дії ми вимушені були передислокуватися з Харкова до Кам’янця-Подільського для продовження навчання в безпечних умовах. Тепер наш університет буде здійснювати підготовку таких кандидатів у водії. У нас сертифіковані та спеціально розроблені навчальні програми, адаптовані до потреб осіб з інвалідністю, сучасні учбові автомобілі з ручним керуванням, інклюзивні приміщення, досвідчені викладачі та можливість індивідуального навчання за зручним графіком», — зауважив Олександр Моргунов.

Основна мета проєкту — забезпечення однаково рівних можливостей для усіх та всюди. Створення цілісної та якісної державної послуги з отримання посвідчення водія на право керування транспортним засобом для осіб, які отримали статус особи з інвалідністю. Країна без бар’єрів. Саме на таких засадах будується цей проєкт.

«Ми запрошуємо до навчання людей з інвалідністю, які прагнуть вперше отримати посвідчення на право керування транспортним засобом категорії В, або ж ті, хто потребують перенавчання», — додав Володимир Степанов.

Очільник зауважив, що для забезпечення однаково рівних можливостей для громадян в сервісному центрі МВС міста Кам’янця-Подільського додатково встановлена система відеозв’язку з перекладачем для забезпечення комунікації з особами з порушенням слуху. За допомогою смартфона або ж планшету із встановленими на них додатками адміністратори сервісних центрів МВС зможуть звернутися за послугою перекладача жестової мови, який безумовно, спростить надання адміністративних послуг для усіх категорій:

«Ми створюємо платформу можливостей для кожного, хто має бажання отримати посвідчення водія, а також перенавчитися. Разом будуємо інклюзивну країну, в якій свобода, комфорт і безпека пересування — будуть не привілеєм, а доступною можливістю для усіх».

Довідково

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині спалювання сухостою можуть розцінити як «диверсію»
Жителів Хмельниччини просять перевіряти «друзів», які просять гроші в борг
На Хмельниччині чоловік фільмував кожен візит до колишньої дружини
Не втрачав віри: на Хмельниччині молодик із вадами слуху здійснив давню мрію
Майже 300 лісівників Хмельниччини та двох сусідніх областей боронять Україну
На Хмельниччині чоловік хотів стати опікуном недієздатної бабусі: що вирішив суд

Читайте у цій рубриціЖителів Хмельниччини просять перевіряти «друзів», які просять гроші в борг
Не втрачав віри: на Хмельниччині молодик із вадами слуху здійснив давню мрію
На Хмельниччині десятки тисяч гривень повинен сплатити військовий, який був нетверезим на службі
На Хмельниччині чоловік хотів стати опікуном недієздатної бабусі: що вирішив суд
На Хмельниччині в останній місяць зими переважала квітнева погода
Рейдові групи лісівників на Хмельниччині «вполювали» порушників
FacebookTelegramViberWhatsAppX