На Хмельниччині зареєстрували нові статути громад, що полишили московський патріархат

На Хмельниччині зареєстрували нові статути громад, що полишили московський патріархат

Підсумки про головні події тижня, що минув, підбили в Хмельницькій обласній державній адміністрації. Серед основного — нові статути для релігійних громад ПЦУ, сівба, мікрогранти для підприємців тощо.

 • Зареєстровано 4 статути релігійних громад УПЦ у новій редакції, які перейшли в ПЦУ. Загалом за період з 24.02 до 31.03 зареєстровано статути 170 релігійних громад УПЦ у новій редакції, 139 з яких перейшли в ПЦУ, а 31 — у незалежні православні громади.
 • Задля підвищення обороноздатності та бойової готовності на 2023 р. затверджено Програму сприяння підрозділам, сформованим у межах проєкту «Гвардія наступу». У результаті передбачено фінансування на загальну суму 3 млн грн.
 • За період з 24.03 до 30.03 працівниками Відділу державного нагляду (контролю) перевірено 141 транспортний засіб. Виявлено 39 порушень, винесено 27 постанов про накладення адміністративно-господарського штрафу на суму 494020 грн. До державного бюджету перераховано 344080 грн.
 • З метою прискорення процесу перетину кордону чоловіками, які задіяні для перевезення гуманітарної допомоги, до телекомунікаційної системи «Шлях» внесено відомості щодо 65 громадян.
 • Агроформування всіх форм власності Хмельниччини продовжують сівбу ярих культур урожаю 2023 року. Станом на 30 березня посіяно 61 тис. га (82 %) ранніх ярих зернових культур. Проводиться посів буряку, ярого ріпаку, соняшнику, кормових культур, зокрема однорічних та багаторічних трав.
 • Департаментом природних ресурсів та екології затверджено 11 положень про території та об’єкти природно-заповідного фонду, що розташовані на території Миролюбненської сільської ТГ, Староушицької селищної ТГ, філії «Старокостянтинівське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України», Деражнянської міської ТГ, Білогірської селищної ТГ. Оформлено охоронні зобов’язання на них.
 • Забезпечено прийом та розміщення 99 ВПО з Херсонської області, з них 64 особи розміщено на території області.
 • Критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення визначено 2 підприємства області.
 • У межах держпрограми «єРобота» 7 підприємців Хмельниччини отримали мікрогранти на створення та розвиток власної справи. У межах держпрограми «Доступні кредити 5-7-9 %» від початку року 220 суб’єктів малого та середнього бізнесу отримали пільгові кредити на суму 527,9 млн грн.
 • За період з 27 по 30 березня зареєстровано 1162 підтверджених випадки COVID-19, що на 20,1 % менше, ніж минулого тижня.
 • Проведено дослідження 160 проб питної води на мікробіологічні показники (виявлено 5 відхилень) та 158 проб на санітарно-гігієнічні показники (виявлено 5 відхилень). Проведено заміри показників радіаційного фону — відхилень не виявлено.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЗа кар’єр на Хмельниччині на аукціоні боролися п’ять учасників
Реальний термін отримав мешканець Хмельниччини, який викрав квіти на Алеї Героїв
На Хмельниччині жінка за 15 походів до магазину «винесла» товару на 13 тисяч гривень
«І буде весна!»: На Хмельниччині погасили нову поштову марку
На Хмельниччині патрульним попався «щедрий» водій
На Хмельниччині судили старшого солдата районного військкомату

Читайте у цій рубриціЗа кар’єр на Хмельниччині на аукціоні боролися п’ять учасників
На Хмельниччині жінка за 15 походів до магазину «винесла» товару на 13 тисяч гривень
«І буде весна!»: На Хмельниччині погасили нову поштову марку
На Хмельниччині підлітка-сироту бабуся не могла сама забрати з лікарні
На Хмельниччині лісівники підтримали колегу, який боронить країну, та передали важливе обладнання
На Хмельниччині розшукують свідків ДТП, які сталися у День закоханих
FacebookTelegramViberWhatsAppX