Дружина загиблого захисника з Шепетівщини народила сина

Дружина загиблого захисника з Шепетівщини народила сина

Нещодавно дружина загиблого бійця, молодшого сержанта, старшого оператора з інженерної справи, родом із Ізяславської громади Шепетівського району Максима Вельгана (Дністряна, онука ізяславчанина Асафата Гнатовича Дністряна), народила хлопчика.

Дружина загиблого захисника з Шепетівщини народила сина

Максим Вельган

Довгоочікуване щастя з’явилося на світ у пологовому будинку міста Хмельницького.

«19 вересня в бою героїчно загинув крутий воїн Максим Вельган (Дністрян). Максим — Почесний громадянин нашої громади. Його дружина Карина народила хлопчика. Ярослав Максимович — маленький українець, неймовірно схожий на батька. Маленький скорпіончик, як і його батько, як і я», — зазначив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

Дружина загиблого захисника з Шепетівщини народила сина

Принагідно Олександр Симчишин привітав Карину та її малюка у пологовому. Наразі мама Карина та хлопчик, який неймовірно схожий на батька, почуваються добре. Маленького українського богатиря назвали Ярославом.

«Наш новітній Герой Максим мріяв про довгоочікувану перемогу України над окупантами й про сина, та, на жаль, не дочекався… Не встиг до важливої події у їхній сім’ї… Проте тепер він оберігатиме свого сина та Україну як воїн Небесного Легіону. Ізяславщина щиро вітає із народженням малюка! Бажаємо новонародженому та його матері міцного здоров’я, Божого благословення, щасливого дитинства і мирного неба! Водночас ми дуже сумуємо через загибель нашого захисника Максима. Нашу Україну неможливо знищити, її неможливо побороти», — повідомили в Ізяславській міській раді.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Вважався зниклим безвісти з листопада минулого року: на Шепетівщині підтвердили загибель Героя
Смертельна ДТП на Шепетівщині: 32-річний водій загинув, врізавшись у дерево
Вона керувала Старокостянтиновом, а її чоловік програвав статки в карти: історія останньої власниці міста
Серце перестало битися після важкої хвороби: на Шепетівщині попрощалися із Захисником

Читайте у цій рубриці


П’яний водій поклав гроші в службове авто: чим закінчилася спроба «домовитися» на Хмельниччині
У Хмельницькому під час пожежі травмувалася жінка
На Хмельниччиі поліцейські врятували цуцика від жорстокої господарки: як змінилося його життя
У Хмельницькій області призначили нового начальника ДСНС: хто очолив рятувальну службу
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads