Посадовець служби автодоріг із Хмельниччини відповість за нецільове використання 11 млн грн

Посадовець служби автодоріг із Хмельниччини відповість за нецільове використання 11 млн грн

За процесуального керівництва Окружної прокуратури міста Хмельницького до Вищого антикорупційного суду направлено обвинувальний акт стосовно посадовця служби автомобільних доріг Хмельниччини за фактом нецільового використання бюджетних коштів в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 210 КК України).

Розслідуванням встановлено, що через руйнацію у 2018 році мосту через річку Случ у місті Старокостянтинів за висновками експертів він потребував капітального ремонту.

«Кошти на такі цілі закладені не були, а тому для проведення необхідних робіт та їх фінансування потрібно було провести відповідну бюджетну процедуру. Попри це, керівником служби таку роботу не організовано, а здійснено закупівлю робіт із поточного обслуговування дороги, на що з державного бюджету витрачено 11 млн грн», — повідомила пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Хмельницького районного управління Головного управління Національної поліції в області.

Довідково:

Санкція ч. 2 ст. 210 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк від 2 до 5 років або позбавлення волі на строк від 2 до 6 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Young Ukrainian police officer sits on a bench beside an elderly woman in a teal cardigan who is smoking outside, with police emblem visible on the woman's badge.
Split image: left—red sport motorcycle with a yellow evidence tag on the seat; right—a man in a green jacket indoors with a blurred face; police watermark.
Person with a blurred face wearing a black hoodie with white text, standing with arms crossed outside near a fence on a sunny day (police watermark visible).
Ukrainian police officers interrogate two men outdoors near a railway, with one kneeling on the ground; faces blurred for privacy.

Читайте у цій рубриці


Disassembled white circular device with a small circuit board and a black mobile phone wired inside.
Батько був проти: суд на Хмельниччині дозволив зареєструвати дитину з матір’ю без його згоди
Blurred photo of a man in a beige shirt and dark jacket with a Ukrainian police emblem, standing against a yellow wall (watermark reads National Police of Ukraine).
За організацію місця для вживання наркотиків та збут психотропів судитимуть жителя Хмельниччини
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads