Обдаровані діти Хмельниччини вирушили до Франції
На відпочинок до Французької Республіки поїхали 35 талановитих та обдарованих дітей з Хмельницької області. Це переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

«Така можливість для дітвори стала реальною завдяки співпраці з французькою стороною, яка активно допомагає Україні та Хмельницькій області зокрема, — зазначив начальник ОВА Сергій Гамалій. — Ця подорож для дітей безкоштовна. На транспортні витрати з обласного бюджету було виділено 200 тисяч гривень, від благодійної організації «Захисти Хмельниччину» — 75 тисяч гривень».
Впродовж 3 тижнів діти в супроводі відповідальних осіб, перекладачів та медичного персоналу будуть навчатись, активно відпочивати та відвідувати туристичні, історичні пам’ятки Франції.

Спілкуючись з дітьми, Сергій Гамалій побажав їм гарного відпочинку та цікавої подорожі
«Пам’ятайте, ви — українці, ви представлятимете нашу державу за кордоном, тож продемонструйте для наших побратимів, що Україна — країна талановитої, обдарованої молоді», — зазначив очільник області.
Новини партнерів
Теґи публікації
Вам також може бути цікаво


























Залишити відповідь