Як на Хмельниччині власники електрокарів можуть змінити в номерних знаках рашистську символіку

Як на Хмельниччині власники електрокарів можуть змінити в номерних знаках рашистську символіку

Два роки тому сервісні центри МВС почали видавати «зелені» номерні знаки для електрокарів. Правова регламентація — Наказ МВС України № 166 від 2 березня 2021 року. Зазначений відомчий акт визначає серії номерних знаків для електромобілів, електромобілів-таксі, електробусів та інших типів електричного транспорту — з літеросполуками латинської абетки, що починаються з літер Z та Y.

Спочатку сервісні центри МВС видавали номерні знаки з літерою «Z», що означає Zero Emisson — нульові викиди.

Наразі, країною пересуваються майже 16 000 електрокарів з такою серією.

Найближчим часом усі сервісні центри МВС будуть забезпечені номерними знаками із літеросполукою «YА». Тому на дорогах нашої країни будуть пересуватися електрокари різних серій.

За бажанням власника, можна замінити номерний знак на іншу комбінацію без використання суфіксів Z та V. Для цього необхідно звернутися з транспортним засобом до сервісного центру МВС. З собою мати:

  • паспорт;
  • ІПН;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • квитанцію про оплату послуги.

Нагадуємо, що такі номерні знаки підлягають закріпленню лише за транспортними засобами, які приводяться в рух електричним двигуном і не мають двигуна внутрішнього згоряння.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0382) 71-62-54 або запитати на офіційній сторінці Facebook регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Розмістив номера не там: водій на Хмельниччині отримав постанову
Як вибрати сервісний центр для ремонту ноутбука в Києві
18 тисяч за права: у Хмельницькому затримали чоловіка, який пропонував «допомогу» на іспиті
Підказки з парковки на Хмельниччині: як кандидат у водії намагався «пройти» теорію

Читайте у цій рубриці


Disassembled white circular device with a small circuit board and a black mobile phone wired inside.
Батько був проти: суд на Хмельниччині дозволив зареєструвати дитину з матір’ю без його згоди
Blurred photo of a man in a beige shirt and dark jacket with a Ukrainian police emblem, standing against a yellow wall (watermark reads National Police of Ukraine).
За організацію місця для вживання наркотиків та збут психотропів судитимуть жителя Хмельниччини
FacebookTelegramViberWhatsAppXThreads