Переваги та недоліки накладного дверного замка

Переваги та недоліки накладного дверного замка

Найпростіший запірний пристрій, який здатний забезпечити безпеку нашого житла, — це замок дверний накладний. З назви зрозуміло, що для встановлення такого виробу непотрібно складних маніпуляцій, пов’язаних із пошкодженням полотна дверей. Кріплять замок на внутрішній бік дверей, завдяки чому установка виробу максимально швидка та проста.

Механізм роботи запірного пристрою такого типу є досить простим. Після прокручування ключа ригелі відсуваються убік і двері можна відчинити.

Переваги та недоліки накладних систем

Головний плюс накладних замків — проста конструкція. Завдяки цьому виріб служить довго, а у разі поломки його можна легко відремонтувати. Крім того, такий механізм має середній рівень захисту. Найнадійнішими моделями з високою таємністю вважаються накладні замки електромеханічного типу.

Також важлива перевага — це простий монтаж, який не передбачає пошкодження дверного полотна. Щоб встановити накладні замки на двері, достатньо просвердлити отвір для свердловини ключа та кілька отворів для кріпильних елементів. Не потрібно розрізати, просвердлювати всі двері, як це буває в процесі монтажу замка.

Мінуси накладних пристроїв

Накладний замок має ряд недоліків, основні з них:

  1. Якщо двері відчиняються всередину житла, то несанкціоноване проникнення можуть здійснити шляхом продавлювання полотна.
  2. Зловмисник, який заліз у будинок через вікно, зможе легко залишити приміщення з награбованим через двері.
  3. Не всі замки, які розташовані зверху полотна можуть стати доповненням навколишнього інтер’єру.

Види накладних запірних пристроїв

У магазинах представлено кілька типів замків. Це можуть бути:

  1. Замки із циліндром. Такий вид виробів має попит серед споживачів. Низька ціна та простота ремонту роблять замок з циліндровим механізмом дуже популярним. Якщо виріб зламається, можна придбати робочий циліндр та поміняти його.
  2. Із сувальдами. Встановлюють на металевих дверях для захисту від несанкціонованих проникнень. Якщо такий замок зламається, доведеться купувати новий, адже ремонту він не підлягає.
  3. Зі штифами. Щоб відкрити замок зі штифтовим механізмом, достатньо вставити ключ у замкову щілину. Пружини штифтів спрацюють і засув відчиниться.
  4. З електромеханічним приводом. Фіксація клямки відбувається завдяки магніту.
  5. З електронним приводом. Для використання такого пристрою ключ не потрібен. Відкрити або закрити двері з електронним замком можна, натиснувши кнопку на брелоку. Деякі моделі електронних замків можна відкрити, використовуючи програму на телефоні. Всі замки такого виду розташовані всередині приміщення, тому зловмисники не мають змоги їх зламати.

Особливості вибору накладних замків

Перед покупкою замка варто визначити, на які двері його монтуватимуть. Якщо це дерев’яна модель дверей, то можна віддати перевагу стандартним запірним механізмам із язичком. Якщо двері виготовлені з металу, то краще придбати ригельну модель замка. Достатньо щоб виріб був оснащений трьома, а краще — 5-ма ригелями. Краще в таких питаннях довіритися професіоналам: https://xn--80ankhk.xn--j1amh/g21152697-nakladnye-zamki.

Важливо наперед визначитися, за яким принципом дії має працювати замок. Найдоступнішими, але не дуже надійними вважаються механічні замки. Запірні пристрої електронного або електромеханічного типу дорогі, але їхня секретність вища.

Багато людей, щоб зберегти своє майно і запобігти несанкціонованому проникненню, встановлюють два замки, наприклад, накладний і врізний.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX
Підписатися на наші новини у месенджерах:

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНадійна страхувальна система для незабутніх пригод
Охорона та безпека банківських установ в Харкові: Досвід компанії OIB
На Шепетівщині судили матір хлопця, який пошкодив двері в сховище
Вхідні двері в будинок: головні характеристики, які не варто ігнорувати
Стабілізатор напруги для дому — захисти свою техніку
Відеоспостереження: безпека та контроль у вашій домівці

Читайте у цій рубриціВикористання нестандартних ємностей у різних галузях: від пластику до металу
«АВМ АМПЕР»: Високоякісне Електрообладнання та Розподільчі Пристрої для Надійних Енергетичних Рішень
Арбітраж трафіку: що це таке простими словами і які популярні ніші
Вигоди та ризики: купівля вживаного iPhone
Особливості предметної фотосесії: що треба знати
Фотосесія як цікавий подарунок
FacebookTelegramViberWhatsAppX