Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

Пам’ятні заходи, при­уро­че­ні до третьої річ­ни­ці за­ги­бе­лі во­їна-кі­бор­га, солдата 81-ої окремої аеромобільної бригади 90-го окремого аеромобільного батальйону, посмертно нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня Ярос­ла­ва Кре­во­губ­ця відбулися у суботу, 17 лютого.

Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

У краєзнавчому відділі музею Миколи Островського рідні, друзі, однокласники, побратими Ярослава Кревогубця та небайдужі громадяни від­ві­да­ли вис­тавку, присвячену шепе­тів­чанам, які загинули в зоні АТО.

Згодом у міському Будинку культури відбувся концерт пам’яті кі­бор­га Ярос­ла­ва Кре­во­губ­ця, в якому взяли участь уч­ні Ше­пе­тівсь­ко­го нав­чаль­но-ви­хов­но­го ком­плек­су № 1 у скла­ді «За­галь­но­ос­вітня шко­ла І–І­ІІ сту­пе­нів та лі­цей ім. Ге­роя Ук­ра­їни Ми­ко­ли Дзя­вуль­сько­го».

Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

Під час вечора пам’яті хвилиною мовчання вшанували наших героїв-земляків, які заради України, її свободи та майбутнього, поклали свої життя.

В концерті-реквіємі взяв участь переможець проекту «Голос країни» протоієрей Олександр Клименко (відеозапис концерту). Це вже другий його візит до Шепетівки. Вперше Олександр Клименко побував у місті в липні 2017 під час мо­ло­діж­но­го пра­вос­лавно­го фес­ти­ва­лю «По­ді­лись сво­єю доб­ро­тою».

Під час заходу протоієрей Олександр Клименко прокоментував нашому виданню чому погодився приїхати до Шепетівки та віддати шану загиблому учаснику антитерористичної операції.

— По-перше, в мене в Шепетівці вже є друзі, а все хороше розпочинається з дружби, — говорить Олександр Клименко. — Звісно, я б не долучився, бо ця трагедія зараз входить в кожне місто і ти, на жаль, не зможеш побути навіть в кожній тисячній сім’ї, яка пережила таке горе. Мама Ярослава мала таку думку ще минулого року, коли йшов «Голос країни», вона дуже хотіла щоб я сюди приїхав.

За словами Олександра Клименка, виконати прохання мами атовця Світлани Іванівни допомогли місцеві друзі, знайомі священники та єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій.

— Графік тісний, тому що це фактично останній захід перед Великим постом. Далі я вже 2 місяці не буде виступати взагалі, — розповів протоієрей Олександр. — Шепетівка скорботним, на жаль, моментом, замикає такий благодійний марафон по всій Україні, який проводився мною останні три місяці. Звісно, причина не найкраща і хотілося б, що ми збиралися з кращих мотивів. А з іншого боку, добре, що люди збираються і мають пам’ять історичну. Адже вона показує глибину скорботи, глибину втрати та змушує нас шукати способи завершити те, що викликає у нас смерть близьких.

Зі сцени міського Будинку культури пролунали кілька ліричних композицій у виконанні протоієрея Олександра Клименка.

Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

Віддати шану герою завітав і Віталій Баранов, який три роки тому виконував обов’язки командира 90-го батальйону.

— Прийшов час нам усім збиратися, гуртуватися, і в радості і в нещастях бути разом, спілкуватися, підтримувати один одного та будувати плани на майбутнє, — сказав він.

Після концерту відвідали могилу Ярослава Кревогубця на місь­кому кла­до­ви­щі, де вшанували інших за­гиб­лих во­їнів ан­ти­те­ро­рис­тичної опе­ра­ції. Також поклали квіти до меморіальних дошок.

Відеозапис концерту

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Шепетівщині вручили державні нагороди родинам загиблих воїнів
Неймовірна ZLATA OGNEVICH разом з талановитими TAYNA і DOMIY завітає у Шепетівку з благодійним концертом
На Хмельниччині рідним загиблих захисників вручили їхні ордени
У місті на Шепетівщині відкрили алею на честь загиблих на війні захисників
У Судилкові під час вшанування пам’яті геніального митця збирали гроші на ЗСУ
Спецпризначенець Зима із Хмельниччини потрапив на війну в 19 років

Читайте у цій рубриціНа Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання загинув навідник із Шепетівки
На Донеччині обірвалося життя воїна із Шепетівщини
Трагічно загинув сержант Шепетівського батальйону ТРО
Сім місяців старшого сержанта із Шепетівщини вважали зниклим безвісти
Чому американський бізнес зацікавлений інвестувати в українську оборонку
Корупція під час війни: хто винен та як запобігти
FacebookTelegramViberWhatsAppX