Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

Пам’ятні заходи, при­уро­че­ні до третьої річ­ни­ці за­ги­бе­лі во­їна-кі­бор­га, солдата 81-ої окремої аеромобільної бригади 90-го окремого аеромобільного батальйону, посмертно нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня Ярос­ла­ва Кре­во­губ­ця відбулися у суботу, 17 лютого.

Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

У краєзнавчому відділі музею Миколи Островського рідні, друзі, однокласники, побратими Ярослава Кревогубця та небайдужі громадяни від­ві­да­ли вис­тавку, присвячену шепе­тів­чанам, які загинули в зоні АТО.

Згодом у міському Будинку культури відбувся концерт пам’яті кі­бор­га Ярос­ла­ва Кре­во­губ­ця, в якому взяли участь уч­ні Ше­пе­тівсь­ко­го нав­чаль­но-ви­хов­но­го ком­плек­су № 1 у скла­ді «За­галь­но­ос­вітня шко­ла І–І­ІІ сту­пе­нів та лі­цей ім. Ге­роя Ук­ра­їни Ми­ко­ли Дзя­вуль­сько­го».

Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

Під час вечора пам’яті хвилиною мовчання вшанували наших героїв-земляків, які заради України, її свободи та майбутнього, поклали свої життя.

В концерті-реквіємі взяв участь переможець проекту «Голос країни» протоієрей Олександр Клименко (відеозапис концерту). Це вже другий його візит до Шепетівки. Вперше Олександр Клименко побував у місті в липні 2017 під час мо­ло­діж­но­го пра­вос­лавно­го фес­ти­ва­лю «По­ді­лись сво­єю доб­ро­тою».

Під час заходу протоієрей Олександр Клименко прокоментував нашому виданню чому погодився приїхати до Шепетівки та віддати шану загиблому учаснику антитерористичної операції.

— По-перше, в мене в Шепетівці вже є друзі, а все хороше розпочинається з дружби, — говорить Олександр Клименко. — Звісно, я б не долучився, бо ця трагедія зараз входить в кожне місто і ти, на жаль, не зможеш побути навіть в кожній тисячній сім’ї, яка пережила таке горе. Мама Ярослава мала таку думку ще минулого року, коли йшов «Голос країни», вона дуже хотіла щоб я сюди приїхав.

За словами Олександра Клименка, виконати прохання мами атовця Світлани Іванівни допомогли місцеві друзі, знайомі священники та єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій.

— Графік тісний, тому що це фактично останній захід перед Великим постом. Далі я вже 2 місяці не буде виступати взагалі, — розповів протоієрей Олександр. — Шепетівка скорботним, на жаль, моментом, замикає такий благодійний марафон по всій Україні, який проводився мною останні три місяці. Звісно, причина не найкраща і хотілося б, що ми збиралися з кращих мотивів. А з іншого боку, добре, що люди збираються і мають пам’ять історичну. Адже вона показує глибину скорботи, глибину втрати та змушує нас шукати способи завершити те, що викликає у нас смерть близьких.

Зі сцени міського Будинку культури пролунали кілька ліричних композицій у виконанні протоієрея Олександра Клименка.

Переможець «Голосу країни» Олександр Клименко вшанував загиблого атовця

Віддати шану герою завітав і Віталій Баранов, який три роки тому виконував обов’язки командира 90-го батальйону.

— Прийшов час нам усім збиратися, гуртуватися, і в радості і в нещастях бути разом, спілкуватися, підтримувати один одного та будувати плани на майбутнє, — сказав він.

Після концерту відвідали могилу Ярослава Кревогубця на місь­кому кла­до­ви­щі, де вшанували інших за­гиб­лих во­їнів ан­ти­те­ро­рис­тичної опе­ра­ції. Також поклали квіти до меморіальних дошок.

Відеозапис концерту

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Судилківській ОТГ вручили «Батьківське серце» сину загиблого захисника
У Славуті видали ордер на житло кіборгу Донецького аеропорту
У Старому Кривині капітально відремонтують дах Будинку культури
Культура в Шепетівці під час пандемії
На Хмельниччині ремонт Будинку культури завищили на суму близько 200 тисяч гривень
У Шепетівці вшанували загиблих захисників України

Читайте у цій рубриціКапелан із Шепетівки отримав «Козацький хрест»
У Шепетівському районі відкрили меморіальну дошку загиблому в ООС земляку
У Судилківській ОТГ вручили «Батьківське серце» сину загиблого захисника
Діти загиблих нетішинців отримали кулони «Батьківське серце»
У Славуті видали ордер на житло кіборгу Донецького аеропорту
Коли ветерану з Шепетівщини прийшла повістка, він не сховався, пішов і відслужив