Прапорщик Юрій Ткачук із Старокостянтинова на передовій відповідає за бойовий стан техніки

Знання з обслуговування та ремонту акумуляторних батарей, отримані ще на строковій службі, стали у пригоді прапорщику Юрію Ткачуку саме зараз. Його та ще декількох товаришів, що проходили службу в авіаційній бригаді так­тичної аві­ації іме­ні Пет­ра Фран­ка у Старокостянтинові, рік тому направили до однієї з мотопіхотних бригад.

Тут досвід бувалого військовослужбовця використали сповна. Отримавши призначення на посаду головного сержанта одного з ремонтних підрозділів, Юрій Юрійович займається відновленням та підготовкою акумуляторів для автомобільної та бронетанкової техніки усієї бригади.

Коли того потребує обстановка, він своїм ЗІЛом оперативно вибуває у підрозділи на передову, і проводить відновлення та підзарядку акумуляторів. Адже техніка має бути завжди боєздатна та справна. Окрім того, Юрій проводить і навчання молодих контрактників, готуючи собі достойну заміну. За зразкове виконання службових обов’язків та гідну військову дисципліну він нагороджений нагрудним знаком командира 58-ої окремої мотопіхотної бригади.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці