На Шепетівщині зафіксовано нові випадки COVID-19: один із них — у Судилкові

Вчора, 4 серпня, стало відомо ще про 3 нових випадки коронавірусної хвороби. COVID-19 лабораторно підтвердили як у місті Шепетівці, так і в районі.

«Станом на 19:30 4 cерпня у місті Ше­пе­тівці під­твердже­но ще два випадки зах­во­рю­ван­ня на ко­ро­на­ві­рус­ну ін­фекцію COVID-19, серед них жінка 1961 р.н. та чоловік 1966 р.н., які проходили лікування від пневмонії. Таким чином, на цей час у місті Шепетівка зареєстровано 45 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19», — про це повідомила Шепетівська міська рада.

Ще один випадок стався в Шепетівському районі.

«Коронавірусну хворобу внаслідок тестування пневмонії виявили у 82-річної жительки села Судилкова», — розповіли в Шепетівському районному штабі з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Наразі встановлюють коло контактних осіб.

Відтак, у штабах з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації закликають мешканців Шепетівщини дотримуватися соціальної дистанції та правил карантину.

Загалом, станом на 11:30 5 серпня у місті Шепетівці за весь період зафіксовано 45 випадків COVID-19, 18 лікується (11 стаціонарно), 25 одужали, 2 летальних. У районі — 23 випадки, 1 стаціонарно, 19 одужали, 3 летальних.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Шепетівщині зафіксовано нові випадки COVID-19: один із них — у Судилкові»

  1. а воні всі в масках ходять


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці