Подільським авіаторам складні метеоумови лише на руку

Завданням учорашньої льотної зміни, яка відбулась у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що у Старокостянтинові, стало підтримання льотних навичок та підвищення рівня натренованості льотного складу. Погодні умови були складні, однак авіаторам це лише на руку, адже льотну зміну запланували саме у режимі «день-ніч у складних метеоумовах».

Врахувала погодні примхи й авіоніка — трапилися незначні відмови авіаційного обладнання, але завдяки майстерності спеціалістів інженерно-авіаційної служби (ІАС) відмови усунули і льотна зміна відбулась у штатному режимі.

Окрім повсякденного навантаження щодо забезпечення льотної зміни, фахівцям ІАС додалася ще одна почесна місія. На стажування у бригаду прибули курсанти 4-го курсу Харківського національного університету Повітряних сил — майбутні фахівці з авіаційного обладнання, озброєння, радіоелектронної боротьби та радіоелектронного обладнання.

Теорія — це добре, а отримання практичних навичок додасть вагомий «плюс» до навчання у цілому. Зі слів курсантів ВНЗ Артема Маленчука та Дмитра Нестерова, стажування на авіаційній техніці вносить у навчальний процес «свіжий подих», адже обслуговування бойової авіаційної техніки спонукає до високого рівня відповідальності. Фаховий інженер майор Борис Малюженко зазначив, що теоретичні знання техніки у курсантів на належному рівні. А щодо набуття практичних навичок, то курсанти — хлопці допитливі й наполегливі.

По завершенні льотної зміни командир бригади полковник Микола Коваленко подякував усьому особовому складу, причетному до забезпечення польотів, за високий фаховий рівень.

— Складнощі, які ми зустрічаємо під час виконання польотів, та їх подолання — це крок до підвищення бойового вишколу у цілому, — зазначив Микола Миколайович.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці