Навесні у Полонному відкриють сучасний енергоефективний ЦНАП

Навесні у Полонному відкриють сучасний енергоефективний ЦНАП

У місті Полонне, Хмельницької області, з’явиться сучасний енергоефективний ЦНАП, завдяки якому більше 33 000 жителів Полонської ОТГ отримають зручний доступ до якісних адміністративних послуг. Концепція Центру створена в результаті cпівпраці українських та шведських експертів Програми «U-LEAD з Європою».

ЦНАП надаватиме більше 140 адміністративних послуг, найнеобхідніших для мешканців громади. В центрі буде створено 11 робочих місць, де працюватимуть фахівці, які пройшли навчання за спеціально розробленою програмою: протягом двох місяців співробітники ЦНАПу вивчали п’ять модулів на актуальні теми.

Завдяки енергоефективним технологіям, що використовуються для зведення будівлі ЦНАПу в Полонській ОТГ, громада буде економити близько 30 % енергії, необхідної для роботи Центру. В ЦНАПі працюватимуть теплові насоси — прилади, які з мінімальною затратою енергії можуть опалювати та охолоджувати приміщення, а також забезпечувати його гарячою водою. До того ж в центрі буде використовуватись технологія рекуперації (використання енергії для повторного застосування).

Сусанна Делланс, керівник напряму по покращенню якості надання місцевих послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою», зазначила:

— Поєднання шведського досвіду у сфері надання місцевих послуг та сучасних «зелених технологій» створює необхідні умови для того, щоб жителі Полонської громади не тільки отримували якісні та доступні адмінпослуги, а ще й заощаджували бюджет ОТГ. Ми дуже раді, що громада приймає активну участь і докладає значних зусиль для ефективної реалізації партнерства.

ЦНАП буде створений за європейськими стандартами та доступний для людей з інвалідністю. В приміщенні буде обладнаний дитячий куточок.

Відео-ескіз майбутнього ЦНАПу:

Орієнтовний період відкриття новозбудованого центру — березень 2018 року.

В рамках початкової фази з покращення якості місцевих послуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановано відкриття 26 ЦНАПів в ОТГ України. Найкращі практики створення та покращення якості надання адміністративних послуг в ОТГ, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в 26 громадах, будуть застосовані до всіх ЦНАПів, що відкриються чи покращать роботу в рамках наступної фази Програми. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Навесні у Полонному відкриють сучасний енергоефективний ЦНАП»

  1. Mykhajlo Stoliar коментує:

    Цікаво хто тендер виграє? І на скільки шведів намахають….


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Шепетівському районі неправомірно використо­вували 474 га землі
У Полонному через карантинні обмеження заборонили відвідування міського пляжу
Вночі у п’ятницю в Полонному було «гаряче»
За вкрадену піжаму полончанка змушена буде відпрацювати 80 годин громадських робіт

Читайте у цій рубриціАМУ звертається до кожного мешканця Хмельниччини — не бійтеся!
Депутати Шепетівської міської ТГ висадили п’ять тисяч саджанців дерев
Отримати «пакунок малюка» можна в місцевих органах соцзахисту
Які КВЕДи отримають 8000 гривень карантинної допомоги
Паспорт у смартфоні: що це і навіщо
В Україні створять загальнонаціональний реєстр пацієнтів