Громаду Шепетівки попросили почекати ще три дні

На чергове народне віче 22 листопада містяни почали сходитися вчасно, як і оголошувалося, о 12:30 на площі біля Шепетівської міської ради. Коли людей зібралося кілька сотень, представники влади запросили городян до сесійної зали.

Цього разу ситуація довкола теплопостачання стала більш загостреною, адже станом на 22 листопада від’єднано від газопостачання котельні на Старокостянтинівському шосе, в районі вулиці Шешукова та ще дві, які знаходяться неподалік ЗОШ № 2 та школи-гімназії. Оскільки без тепла залишилися навчальні заклади, то й відповідно на віче прийшли освітяни та батьки школярів.

«Маринувалися» містяни в сесійній залі в очікуванні міського голови півтори години. Виявляється очільника міста затримав візит заступників голови Хмельницької облдержадміністрації — Володимира Кальніченка та Олега Гуменного. Обидва посадовці приїхали в Шепетівку провести перемовини з ПАТ «Шепетівкагаз», аби до кінця тижня транспортна газова компанія «не відрізала» постачання блакитного палива до котелень міста.

В очікуванні люди обурювалися, сварилися і кидали образи у бік представників органів місцевого самоврядування та ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Активісти, що раніше чергували біля газопроводу на головній котельні, написали лист-звернення до Президента та Прем’єр-міністра України, аби вони нарешті вирішили проблему, що може призвести до техногенної катастрофи. Учасники віча охоче підписувалися під зверненням.

Нагадаємо, що Кабмін ще з минулого тижня «годує» обіцянками призначити дату засідання стосовно ситуації, що склалася в Шепетівці. І до нині влада міста немає відповіді, коли їхати в Київ.

Тим часом нарада завершилася, міський голова Михайло Полодюк разом із заступниками голови Хмельницької ОДА приєдналися до народного віча. Був присутній і заступник директора ПАТ «Шепетівкагаз» Анатолій Пращур.

— Ми погоджуємося на 3 дні аби врегулювали це питання. Від міського голови потрібен відповідний лист-звернення. Ми тільки за те, щоб газ постачати, але ситуація нам цього не дозволяє. Ми з серпня попереджали міську раду: не буде лімітів — газу не буде, — сказав Анатолій Пращур.

Перший заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко звернувся до містян:

— За цих три дні маємо добитися введення норми, те що є по Харківському суду про постачання газу в межах мінімальної технологічної потреби. А далі мешканці міста будуть грітися, а ці структури нехай між собою розбираються — хто винуватий, а хто ні.

Активістів цікавило, чому до цього часу в Шепетівці не ввели надзвичайний стан? На випадок, якщо не дадуть лімітів, суд програється, що буде тоді?

— Завтра о 8:45 Шепетівський міськрайонний суд буде вирішувати, чи повернути нам майно, чи залишити «Енергоінвест», — відповів міський голова Михайло Полодюк.

Нагадаємо, що відповідно до закону ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» протягом 10 днів після вручення рішення сесії «Про відмову від концесії» мало передати цілісний майновий комплекс «Шепетівське підприємство теплових мереж» Шепетівському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства.

Замість передачі майна громаді ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» подало позовну заяву до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області про визнання неправомірним та скасування рішення сесії «Про відмову від договору концесії в односторонньому порядку та повернення майна» від 6 листопада 2017 року № 1. Засідання суду відбудеться 23 листопада 2017 року о 8:45.

Шепетівська міська рада на своєму сайті повідомляє, що з 7 по 17 листопада 2017 відбулося 9 засідань комісії, однак представники ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» на жодне засідання не з’явились, та 15 листопада 2017 року надіслали міському голові лист про те, що ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відмовляється брати участь у засіданнях комісії та призначити відповідальну особу для передачі цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж».

Детальніше у відеосюжеті:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Громаду Шепетівки попросили почекати ще три дні»

  1. Svetlana Simagina коментує:

    По аонституции Украини главной ценностью являеся жизнь и здоровье человека. А реально главной ценностью являются деньги!!!! Конституция- пустая бумага,об которую чиновники витирают ноги!

  2. Сергей Шемчук коментує:

    Нарада завершилася після того як люди піднялися на третій поверх до мера! День за днем! Будьте чесними!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога