У Шепетівському районі реорганізують два державних підприємства

У найближчі два роки на Хмельниччині або реорганізують, або ліквідують понад 20 державних підприємств. Про це повідомило видання «Наші гроші».

Загалом у списку 1255 підприємств, з-поміж них і ті, які працюють у Хмельницькій області.

До цього переліку потрапили: підприємство Шепетівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області (№ 98) та державний заклад «Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


5 коментарів до статті «У Шепетівському районі реорганізують два державних підприємства»

 1. Svetlana Simagina коментує:

  А була класна лікарня!!!!!

 2. Elena Izvizkaya коментує:

  Придурки. Ця лікарня не одній людині допомогла. Комусь не вистачає мільйончика в кармані? Нагліють зовсім. А про людей хто подбає? Якщо мерія її не дасть закрити чи ліквідувати, то буде толк. Хоча вони опалення не можуть дати людям, що вже казати за інше. Ганебне ставлення до людей збільшується, повставати треба!!!!!!

 3. Діна коментує:

  Доброго дня, шановний наш кор. Дуже прикро що наші кореспонденти бездумно пишуть статті не перевіряючи дані, скоро в газетах ми будемо перечитувати, що пишеться не парканах. Стаття в виданні “Наші гроші” трирічної давнини. Маємо надію, що завдяки підтримці однодумців і на зло ворогам такий ЗАКЛАД (пишу з великої літери, бо він на те заслуговує), як Вузлова лікарня ст. Шепетівки був, є і буде існувати та приносити користь жителям міста Шепетівка і Шепетівського району. Крім того, читаючи попередній коментар, хочу наголосити, що мерія не приклала жодних зусиль для збереження вузлової лікарні. Лише завдяки скерованим діям керівництва Шепетівської районної ради та Шепетівської районної адміністрації, лікарня працює не благо громади.

  • День за днем коментує:

   Доброго дня, пані Діна. Якщо б ви перейшли за посиланням на першоджерело, то побачили б, що стаття в виданні “Наші гроші” датується 13-м листопада 2017 року.

   • Ді­на коментує:

    Я переходила, а як би ще ви заглянули в реєстр підприємств, який є у вільному доступі, то побачили б, що Державний заклад Вузлова лікарня станції Шепетівка Південно-Західної залізниці вже більше року як перетворено в Комунальну організацію (установу, заклад) Вузлова лікарня станції Шепетівка. Крім того, ліквідатором в реєстрі вказаного вами “першоджерела” виступає Міністерство інфраструктури, я лікарня вже три роки належить до власності громади Шепетівського району. Тому іноді треба не просто списувати чужі помилки, а провести дослідження, або поцікавитись у тих хто на цьому розуміється.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога