У «червоній» зоні відділення Укрпошти працюють без змін у роботі

У «червоній» зоні відділення Укрпошти працюють без змін у роботі

Від 9 квітня Хмельниччина перебуває у «червоній» зоні. Хоча карантинні заходи в області посилили ще раніше. Але наближається період оплати за комунальні послуги. «Укрпошта» повідомила своїх клієнтів, що вони можуть скористатися послугами компанії за звичним графіком.

На час посилених карантинних обмежень продовжують працювати стандартно без змін у роботі всі 11 000 відділень Укрпошти. Уточнити графік роботи відділень можна на сайті https://offices.ukrposhta.ua

Відділення працюють із дотриманням визначених карантинних вимог. Зокрема, згідно постанови КМУ № 230 про внесення змін до постанови КМУ № 1236 перебування та обслуговування клієнтів на території відділень Укрпошти можливе лише за умови наявності респіратора чи захисної маски, яка прикриває ніс та рот. Також Укрпошта звертається до клієнтів з проханням дотримуватися безпечної дистанції у 1,5 метра, підходити до оператора по одному і лише після того, як попередній відвідувач завершив розрахунки за послуги.

Аби мінімізувати ризик зараження компанія закликає користуватися онлайн-сервісами Укрпошти, щоб сплатити за комунальні послуги, оформити онлайн-передплату, сплатити за переказ, замовити ліки, продукти чи товари з інтернет-магазинів та інше.

Крім того, Укрпошта турбується про те, щоб протягом дня «розвантажити» клієнтопотік у відділеннях. Для цього у відділеннях діє акція «Щасливі години для платежів»: зранку і до 13:00 (у Чернігівській області до 15:00) клієнти сплачують комунальні та інші платежі за удвічі меншу комісію. А отримати та відправити посилку у відділеннях Укрпошти буде зручніше без черг у другій половині дня, після 13:00 (та 15:00 для Чернігівщини). Якщо відвідування відділення необхідне, оплатити послуги Укрпошти можна також безготівково платіжними картками в комп’ютеризованих відділеннях, де встановлено 5000 POS-терміналів для безконтактної оплати.

Пріоритетом для компанії є безпека клієнтів та працівників, які виконують свої професійні обов’язки. Суворо дотримуючись карантинних норм та використовуючи засоби індивідуального захисту при відвідуванні поштового офісу, і клієнти, і працівники можуть мінімізувати ризик зараження.

Для мінімізації ризиків зараження Укрпошта постійно закуповує та забезпечує працівників засобами індивідуального захисту, дезінфікує приміщення. У відділеннях для відвідувачів встановлені ємності із антисептиками.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЯк оформити пенсію онлайн
Вже з 11 травня учні Хмельниччини повертаються за парти
Україна та Європа після року пандемії. Як змінились коронавірусні обмеження?
У Шепетівці продовжили карантинні обмеження
На Хмельниччині з 1 вересня відбудуться зміни в організації виплати і доставки пенсій
Першою партією CoronaVac вакцинують 2840 мешканців Хмельниччини

Читайте у цій рубриціЯкі безоплатні послуги може отримати пацієнт без декларації з підозрою на COVID-19
Як оформити пенсію онлайн
В Україні скасують довідку про прописку до ID-картки
У Шепетівській ТГ вшанують полеглих у Другій світовій війні
Італієць приймав препарат Pfizer від хвороби Паркісона, а отримав несподіваний побічний ефект
Який розмір державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям?