Із 7 квітня у Хмельниць­кій області посилять карантинні заходи

Із 7 квітня у Хмельниць­кій області посилять карантинні заходи

Під час позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Хмельницької обласної адміністарції, яка відбулася 5 квітня, прийнято рішення посилити карантинні заходи.

Отож, комісія вирішила:

1. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування

з 07.04.2021 року заборонити на території області:

1.1. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

1.2. Приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах, крім приймання відвідувачів у закладах, визначених у підпункті 1.4.

1.3. Приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

1.4. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;
  • торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
  • провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;
  • виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;
  • провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом.

1.5. Приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

1.6. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти.

1.7. Робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів.

1.8. Приймання відвідувачів на ринку, крім продовольчих.

1.9. Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

1.10. Здійснення регулярних перевезень пасажирів автомобільним та залізничним транспортом у межах області, крім транзитних перевезень та перевезень:

  • легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
  • службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції;
  • пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за наявності у них лабораторно підтвердженого негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, яке проведено не більш як за 48 годин до дня поїздки.

1.11. Проведення державними та комунальними закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

  • надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
  • надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;
  • надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями;
  • надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;
  • надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;
  • проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

1.12. Робота підвісних канатних доріг.

1.13. Перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

 

2. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування спільно з Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації

з 07.04.2021 року заборонити відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень) установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).

 

3. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування спільно з управлінням інфраструктури облдержадміністрації

опрацювати питання з перевізниками щодо організації підвозу працівників комунальних закладів, в першу чергу медичних.

 

4. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування спільно з Хмельницьким обласним центром занятості та департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації

провести роботу щодо створення бази громадян, зокрема з медичною освітою, для їх можливого залучення до роботи в медичні заклади з хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

5. Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій облдержадміністрацій

провести інформаційну роботу з керівниками основних релігійних організацій в області щодо переведення служб, мес та служінь у дистанційний режим.

 

6. Головному управлінню Національної поліції в Хмельницькій області:

6.1. Посилити контроль за громадянами які знаходяться на самоізоляції, в т.ч. особи, які прибули із-за кордону.

6.2. Посилити поточний контроль на вулицях, у парках інших громадських місцях за дотриманням протиепідемічних заходів, проводити вибіркову перевірку документів, що посвідчують особу, перевірку дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів на продовольчих ринках, об’єктах торгівлі, аптеках тощо.

 

7. Головному управлінню Держпродспоживслужби в Хмельницькій області

посилити держсанепіднагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства на ринках, об’єктах торгівлі тощо.

 

8. Головам районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування

довести вимоги протоколу до керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які знаходяться на відповідних територіях.

 

9. Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

підготовити звернення до Кабінету Міністрів України, щодо клопотання про виділення додаткових коштів з Державного бюджету України для забезпечення закладів охорони здоров’я області, які надають медичну допомогу хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

10. Рекомендувати, міським, селищним та сільським радам

вжити заходів щодо прийняття рішень про надання додаткової допомоги застрахованим особам за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету у зв’язку із втратою частини заробітної плати найманими працівниками суб’єктів господарювання та у зв’язку із втратою частини доходу фізичними особами — підприємцями, внаслідок запровадження протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасового зупинення діяльності суб’єктів господарювання.

11. Рекомендувати органам місцевого самоврядування та Управлінню забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Регіонального відділення ФДМУ по Вінницькій та Хмельницькій областях

забезпечити реалізацію положень підпункту 6 пункту 2 розділу ІІ Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» щодо звільнення від сплати орендної плати за договорами оренди державного або комунального майна суб’єктів господарювання, діяльність яких заборонена/обмежена на період встановлення обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

12. Головам міських, селищних, сільських рад

про прийняті рішення щодо надання додаткової допомоги у зв’язку із втратою частини заробітної плати найманими працівниками суб’єктів господарювання та у зв’язку із втратою частини доходу фізичними особами — підприємцями, внаслідок запровадження протиепідемічних заходів повідомити секретаріат регіональної комісії з питань ТЕБ і НС на електрону адресою: umns@adm-km.gov.ua.

 

13. Рекомендувати, міським, селищним та сільським радам

в залежності від стану епідемічної ситуації на відповідній території, самостійно приймати рішення щодо заборони відвідування здобувачами закладів дошкільної освіти та учнів 1–4 класів закладів загальної середньої освіти.

Обмеження діятимуть орієнтовно до 18 квітня.

Нагадаємо, раніше у Хмельницькому закрили кінотеатри та заборонили бенкети.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Із 7 квітня у Хмельниць­кій області посилять карантинні заходи»

 1. Елена Солнечная коментує:

  Щось ніде не побачила пункту, що люди будуть звільнені від сплати комунальних послуг та безкоштовно забезпечені продуктами, товарами гігієни та необхідними ліками. Сподіваюсь цей пункт просто забули написати?!

  • Ihor Rekulskyi коментує:

   Елена Солнечная також цікаво як можна посилити те чого нема 🙂


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоСтаном на 27 листопада в Хмельницькій області виявлено 626 нових випадків COVID-19
В Україні станом на 27 листопада виявлено понад 14 тисяч нових випадків COVID-19 за останню добу
Станом на 26 листопада в Хмельницькій області виявлено 681 новий випадок COVID-19
В Україні станом на 26 листопада виявлено майже 16 тисяч нових випадків COVID-19 за останню добу
Станом на 25 листопада в Хмельницькій області виявлено 778 нових випадків COVID-19
В Україні станом на 25 листопада виявлено майже 17 тисяч нових випадків COVID-19 за минулу добу

Читайте у цій рубриціСтаном на 27 листопада в Хмельницькій області виявлено 626 нових випадків COVID-19
В Україні станом на 27 листопада виявлено понад 14 тисяч нових випадків COVID-19 за останню добу
Станом на 26 листопада в Хмельницькій області виявлено 681 новий випадок COVID-19
В Україні станом на 26 листопада виявлено майже 16 тисяч нових випадків COVID-19 за останню добу
Станом на 25 листопада в Хмельницькій області виявлено 778 нових випадків COVID-19
В Україні станом на 25 листопада виявлено майже 17 тисяч нових випадків COVID-19 за минулу добу