Коли шепетівські пенсіонери отримають підвищену пенсію?

Сьогодні, 4 жовтня, у Шепетівці та районі перший день виплати пенсії за жовтень місяць. Пенсіонери ще отримують їх у старому розмірі. Тому стурбовані та телефонують у редакцію із запитаннями, коли виплатять їх у більшому розмірі, як обіцяло керівництво держави. За роз’ясненням щодо проведення осучаснення пенсій з жовтня 2017 року звернулися до начальника Шепетівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області Ліліани Танасієнко.

Усі засоби масової інформації висвітлюють заяви перших осіб країни щодо проведення пенсійної реформи, зокрема, осучаснення пенсій. Ліліано Петрівно, тож скажіть, будь ласка, чи буде проведено перерахунок пенсій з 1 жовтня поточного року?

— Нарешті, ми дочекались. 3 жовтня 2017 року Верховною Радою України було прийнято закон щодо проведення пенсійної реформи в Україні та осучаснення пенсій. Органами Пенсійного фонду України була здійснена відповідна підготовча робота щодо перерахунку пенсій з 1 жовтня: розроблено програмне забезпечення, проведено попередні перерахунки, перевірки, тощо. Тобто, органи Фонду готові до того, щоб пенсіонери Шепетівщини отримали підвищені розміри пенсій уже в жовтні цього року.

Ліліано Петрівно, то пенсіонери можуть сподіватись у жовтні на отримання пенсій в нових розмірах?

— Урядом поставлено завдання провести осучаснення пенсій саме в цьому місяці і ми докладемо усіх зусиль, щоб наші пенсіонери отримали підвищені розміри своїх пенсійних виплат уже в жовтні. Але хочу зазначити, що в такому випадку доплата буде проведена додатковою відомістю.Дякую за розмову.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці