Перипетії у сесійній залі

Перипетії у сесійній залі

Чотирнадцята сесія міської ради завершилася, не розпочавшись. Як годиться, спочатку депутати голосували за порядок денний із запропонованими змінами та доповненнями.

Однак, справа до розгляду питань порядку денного так і не дійшла. Зупинили роботу слуг народу активісти. Люди представилися учасниками АТО. До них примкнула частина містян, що є членами Спілки поляків в Шепетівці. Більше десятка афганців і собі вийшли до трибуни.

Далі роботу в сесійній залі було припинено, оскільки незадоволені городяни зчинили крик.

Діалогу не вийшло, бо кожен хотів бути почутим.

Першими звернулися атовці, чоловіки вимагали пояснення від міського голови процедуру отримання земельної ділянки членом виконкому. Польські активісти також вимагали справедливості у вирішенні їхнього земельного питання.

Воїнів-інтернаціоналістів обурила міська програма патріотичного виховання.

Зчинилася лайка, активісти почали перекрикувати один одного, а їх посадовці. Міський голова Шепетівки Михайло Полодюк оголосив перерву роботи сесії до понеділка 21 листопада і вийшов зі сесійної зали. Інші депутати також спробували покинути залу…

Присутні у залі побачили в цьому порушення регламенту, тому вирішили не випускати депутатів із зали. Спілка поляків Шепетівки заблокувала вхідні двері, не даючи можливості депутатам навіть скористатися туалетом.

На запитання депутата Богдана Одуда, чи мені брати вас силою? Валентана Пасічник, голова спілки поляків Шепетівки, відповіла:

«Ах, силою? Беріть силою…»

Отож, депутати Шепетівської міської ради Віталій Примак, Богдан Одуд так і не пройшли через центральний вхід. Але їхнє право пройти відстроював із іншого боку ланцюга депутат Ігор Волоткевич, якому пощастило більше.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


22 коментарі до статті «Перипетії у сесійній залі»

 1. Nataliya Gurinovich коментує:

  Мені довелося фільмувати з фойє, де було теж цікаво, майже, як трилер. Особливо між депутатом Богданом Одудом та Виталий Примак і спілкою поляків. Не повезло депутатам)))

 2. Ірина Погребняк коментує:

  мені про силу сподобалося, схоже на відомий монолог комедійниці Олени Воробей

 3. Любов Гончарук коментує:

  цікаво, чим закінчилася сесія?

 4. Ірина Погребняк коментує:

  Бо в понеділок день особливий — Михайла!!! будуть цукерки, торти…

 5. Ірина Погребняк коментує:

  та напевно буде, тільки питання чим наповнять її ))))

 6. Saschenka Friedrich коментує:

  Чим би перефірія не тішилась ….. Крім суботнього ринку та сесій ніяких атракціонів у місті нажаль немає . Не усі розуміють що питання щодо розподілу земель ,коштів та інших благ вирішуються не у цій залі і не на вулиці у напетах.Але так як питання безробіття у місті стоїть дуже гостро ,то дехто має змогу заробити підтримуючи так звану владу ,чи так звану опозицію .

 7. Ігор Волоткевич коментує:

  “Спіл­ка поля­ків Шепе­тів­ки забло­ку­ва­ла вхі­дні две­рі, не даю­чи можли­во­сті депу­та­там наві­ть ско­ри­ста­ти­ся туа­ле­том.”

  Вам смішно… А я дійсно настрахався. Якісь люди стоять на вході і не випускають з сесійної зали…
  В той момент, пригадалася історія, яку мені розповідала прабабуся Настя, як гітлерівські нацисти, зганяли людей до великого хліва, блокували вхідні двері, обкладали соломою і підпалювали. Кричали дорослі, плакали діти…

  Дуже прикро, що ПРОВОКАТОРИ, які блокували вихід з сесійної зали, представляються від імені “Спілки поляків”. Такі провокативні дії, можуть бути направленими на те, щоб забити клин у дружні стосунки між поляками і українцями. Кому це треба?!

 8. Наталія коментує:

  Спіл¬ка поля¬ків Шепе¬тів¬ки забло¬ку¬ва¬ла вхі¬дні две¬рі, не даю¬чи можли¬во¬сті депу¬та¬там наві¬ть ско¬ри¬ста¬ти¬ся туа¬ле¬том.»
  Вам смі¬шно… А я дій¬сно настра¬хав¬ся. Які¬сь люди сто¬я¬ть на вхо¬ді і не випу¬ска¬ю¬ть з сесій¬ної зали…
  В той момент, при¬га¬да¬ла¬ся істо¬рія, яку мені роз¬по¬від¬а¬ла пра¬ба¬бу¬ся Настя, як гітле¬рів¬ські наци¬сти, зга¬ня¬ли людей до вели¬ко¬го хлі-ва, бло¬ку¬ва¬ли вхі¬дні две¬рі, обкла¬да¬ли соло¬мою і під¬па¬лю¬ва¬ли. Кри¬ча¬ли доро¬слі, пла¬ка¬ли діти…
  Дуже при¬кро, що ПРОВОКАТОРИ, які бло¬ку¬ва¬ли вихід з сесій¬ної зали, пред¬став¬ля¬ю¬ться від іме¬ні «Спіл¬ки поля¬ків». Такі про¬во¬ка¬тив-ні дії, можу¬ть бути направ¬ле¬ни¬ми на те, щоб заби¬ти клин у дру¬жні сто¬сун¬ки між поля¬ка¬ми і укра¬їн¬ця¬ми. Кому це тре¬ба?!
  #70 03.12.2016 12:24
  Жах як було страшно цьому «чоловікові» !!! Адже, як він пише, там «Які¬сь люди сто¬я¬ть на вхо¬ді ….» Які ж вони видалися для І. Волоткевича страшні ? Але цікаво!!! Звідки це хто взяв, що це тільки Спілка поляків заблокувала вхідні двері до сесійної зали? На тих людях було написано, що вони всі із Спілки поляків? Чи може побачивши біля дверей вами знану шепетівчанку – жінку-волонтера, голову громадської організації – «вирішили і постановили», що (цитую із статті Д за Д та дуже, як він сам написав в попередньому коментарі, «переляканого чоловіка» ) « Спіл¬ка поля-ків Шепе¬тів¬ки забло¬ку¬ва¬ла вхі¬дні две¬рі, не даю¬чи можли¬во¬сті депу¬та¬там наві¬ть ско¬ри¬ста¬ти¬ся туа¬ле¬том»…. Хм… Дуже дивна позиція кореспондентів міського інформаційно-аналітичного тижневика та автора попереднього коментаря – І. Волоткевича. Але депутате І. Волоткевич ви чогось не домовляєте? Як свідок подій, які сталися 17.11.2016р.у сесійній залі хочу запитати, насправді вам, « пригадалася історія,…… прабабусі»? І мешканці, як ви пишете « ПРОВОКАТОРИ, які бло¬ку¬ва¬ли вихід з сесій¬ної зали, пред¬став¬ля¬ю¬ться від іме¬ні «Спіл¬ки поля¬ків….»?. Це вони всі так представлялися? Це ті жінки «провокатори» так вас перелякали і саме тому ви стали з того переляку кричати, так , так саме кричати « Ви поляки нацисти хуже фашистів! А ти нацистка польська пропусти УКРАЇНЦЯ!!!» І ваші колеги Холява П.,Кушик С., як і ви члени фракції ВО «Свобода», ЧОЛОВІКИ, які йшли слідом за вами стали бити жінку і саме голову Спілки поляків? Чоловіче, чоловіче, і ви себе вважаєте за справжнього Українця? Вважєте себе і названих, у цьому коментарі, ваших колег-однопартійців за весь український народ? Ні, неШАНОВНИЙ депутате І.Волоткевич, ви і ваші названі колеги – це ще не всі українці! В нас на Україні проживає понад 140 національностей. І ми між собою не ділимося на «лівих і правих», так як безпосередньо на цій же сесії заявив сам міський голова Полодюк М., до речі ваш однопартієць, поділив мешканців Шепетівки на лівих і правих, чим викликав гнів присутніх на сесії мешканців міста, війскових з АТО і ветеранів-афганців, які стали на бік лівих. Чи ви забули як після цих слів мера, голова громадської організації ветеранів – афганців з обуренням виступав з трибуни? Хочеться депутатів з фракції ВО «Свобода» запитати, чи ви хоча б вибачилися перед жінкою – головою Спілки поляків, яку побили і морально і фізично? Вибачитися належить вам і перед всіма членами товариства, бо ви депутате І.Волоткевич образили своїми словами всіх членів Спілки і поляків, як народ. Ось саме це може закінчитися, для вас особисто і для ваших же колег Холяви П., Полодюка М., ін., ще не відомо як. І закінчу свій коментар, депутате І.Волоткевич, вашими ж словами «Такі про¬во¬ка¬тив¬ні дії, можу¬ть бути направ¬ле¬ни¬ми на те, щоб заби¬ти клин у дру¬жні сто¬сун¬ки між поля¬ка¬ми і укра¬їн¬ця¬ми. Кому це тре¬ба?!»

  • Ігор Волоткевич коментує:

   “В нас на Укра­ї­ні про­жи­ває понад 140 націо­наль­но­стей.”

   Ага, так і кишить різними національностями.))

   http://www.old.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/032344/
   Дуже часто політика будується на міфах. Зараз, міф про багатонаціональність нашої держави широко культивується і використовується для сепаратистських рухів…

   https://www.youtube.com/watch?v=GHoRrN6sqM8
   В Україні чи на Україні?
   Кацапи кажуть “на Україні” бо вважають і досі Україну своєю територією… А Ви як, вважаєте Україну польською територією?

   “…це може закін­чи­ти­ся, для вас осо­би­сто і для ваших же колег Холя­ви П., Поло­дю­ка М., ін., ще не відо­мо як…”

   Розцінюю Ваші слова, як погрозу. Ваша організація приходить на кожну сесію і тільки й тим займається, що викрикує, погрожує і принижує людську гідність народних депутатів. Сидиш і не знаєш, що там прилитить із задніх рядів в голову. Ось і сьогодні, йду на сесію і думаю, чи не вдягнути кевларову каску…

 9. Ігор Волоткевич коментує:

  Нема бажання в Святу Неділю лаятись. Одне лиш запитаю: то не з ваших сьогодні в Перемешлі вигукували “смерть українцям”?!
  А давніше, Прапор України спалили, не з вашої організації?!

  Почитавши Ваші Наталя коментарі на ютубі, де Ви ганьбите славне ім’я Героя України Степана Андрійовича Бандери, стає зрозуміло з ким маємо справу.

 10. Ігор Волоткевич коментує:

  І з чого б то справжній українець Степана Андрійовича Бандеру не визнавав?! Не визнаєш Бандеру-не визнаєш ПРАВо України на незалежність…не визнаєш ПРАВо України Неньки бути собою-значить ти не її дитя…а раз так, то вали до СВОЄЇ матері, або шануй мою!СЛАВА УКРАЇНІ!

 11. Віктор коментує:

  Логіка як в анекдот: ” У тебе таранька в кишені є? …ні? Значить – імпотент!..( Якщо таранька у кишені є, то тоді ти любиш пиво, а якщо любиш пиво, то любиш і горілку, а якщо горілку любиш, то і з жінками кохаєшся – це логіка! Відповідно якщо тараньки у кишені немає, то і з жінками не кохаєшся, а раз не кохаєшся – імпотент!” Волоткевич у гарячці….рятувати вже пізно

  • Ігор Волоткевич коментує:

   У кого що болить, той про те і говорить.))

 12. Ігор Волоткевич коментує:

  Восени був марш Незалежності у Польщі і буквально невеличка зграйка з трьох клоунів проплачених ФСБ спалили український прапор і… дуже швидко вихопили реальних звіздюлів. Більше того – у них віджали прапори їхньої організації.
  В нападі приймали участь польські націоналісти, які ненавидять вату та проросійську шоблу і водночас налаштовані конструктивно щодо України. А також ще один француз.
  Нещодавно дізналися деталі нападу джентельменів на російських підстилок.
  Польською звіт тут – http://autonom.pl/?p=16644

  З поляками у нас все буде добре!:)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоВ Ізяславі взялися за збереження культурної спадщини Сангушків
У Шепетівці зайшла мова про переповнені перші класи
У Шепетівці під час сесії не прийняли звіт одного із заступників міського голови
Спілка поляків має намір судитися через землю у Шепетівці
Жительці Нетішина Валентині Галєнт присвоїли почесне звання

Читайте у цій рубриціЗ 1 жовтня змінюється система забезпечення пацієнтів інсуліном
Із обігу вилучили понад 2 тонни масла та дитяче харчування відомого бренду
У Міністерстві роз’яснили, які заклади освіти працюватимуть дистанційно з 23 вересня
У Міністерстві культури пропонують не переносити вихідні для деяких державних свят
Гарячі ціни. Чому тарифи на тепло і воду повзуть вгору?
Розмитнити авто можна буде через Дію