Чому шепетівчан не перевозять автобуси «Man» та «Neoplan»?

Чому шепетівчан не перевозять автобуси «Man» та «Neoplan»?

Питання щодо якості перевезень у громадському транспорті на міських маршрутах у Шепетівці порушують щороку. Але сьогодні, 7 вересня, на черговому засіданні виконкому спитали з перевізника не лише стосовно відповідності дотримання розкладу руху, а й стану самих транспортних засобів.

Останнім часом викликало невдоволення у пасажирів не дотримання розкладу руху у звичайному режимі та маршрутного таксі маршруток №3 «кільцевий» та №11 «Залізничний вокзал — Судилків». Надходили скарги, що автобуси не ходять, особливо у вихідні.

— За умовами конкурсу на маршруті №11 має їздити два автобуси, — розпочав Олександр Гринь, начальник управління економічного розвитку виконкому Шепетівської міської ради. — Але як бачимо, що регулярність руху «одинадцятки» — найгірша: травень — 49%, червень — 61%, липень — 61%, серпень — 87%. У договорі передбачено дотримання не менше 95% регулярності руху. Виконання умов договору покладається саме на перевізника.

Чому шепетівчан не перевозять автобуси «Man» та «Neoplan»?

З травня 2017 року обидва маршрути обслуговує ПрАТ «Шепетівське АТП-16807». Його можна вважати монополістом на ринку перевезень у місті. 67% міських маршрутів виконує саме вказане підприємство, до того ж, за умовами договору так триватиме ще 3 роки.

Не тільки власники автопарків мають потребу в якісних запчастинах до двигунів. Найбільш поширені бензинові двигуни також використовуються в мототехніці, господарському та садовому обладнанні. Знайти запчастини до двигунів, на яких працює така техніка Ви завжди можете в інтернет-магазині SM STORE. Детальніше у каталозі за адресою: https://sm-store.com.ua/zapchasti-na-dvigatel-168f

Голова правління ПрАТ «Шепетівське АТП-16807» Руслан Савчук спробував пояснити ситуацію, що виникла:

Чому шепетівчан не перевозять автобуси «Man» та «Neoplan»?

Руслан Савчук, голова правління ПрАТ «Шепетівське АТП-16807»

— В суботу автотранспорт №11 та №1 рухаються по одному маршруту. Тобто 6 автобусів закріплені за цими маршрутами мають рухатися з інтервалом 7 хвилин. А в Шепетівці такого пасажиропотоку немає.

Зокрема, цікавило членів виконавчого комітету, чому по місту не курсують автобуси «Рута», які ПрАТ «АТП» виставив на конкурс.

— Нові жовті автобуси були заявлені на конкурс перевізників, але людей ви возите у інших. Де обіцяні великі автобуси? — поцікавилися члени виконкому.

— Виручка з одного автобуса — 900 гривень, а той, що заявлений у конкурсі, потрібно заправити на 1800 гривень. То хто тоді покриватиме різницю? — відповів Руслан Савчук.

Також обговорили не менш болюче питання — перевезення на маршрутах №6 та №6-А.

— Обидва мають назву «Залізничний вокзал — Школа №8», але жоден не їде до школи, зупиняються зупинкою раніше, — зауважив Олександр Курганський, директор школи. — Автобус до школи ходить двічі на день — о 8:15 та 14:15. Але не всі вчителі та учні встигають на нього. Самі розумієте, бувають різні ситуації, що потрібно затриматися. Тому прошу, аби ще додатково автобус ходив о 15:15, та о 17:15 забирав дітей з дошкільного закладу. Бо довести в садочок маленьких дітей на 603-й кілометр — це три кілометри.

Прохання освітянина було почуте і виконком таки включив його у перелік проекту рішення про стан виконання договорів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах. Також постановили довивчити питання стосовно перевезень на маршрутах №11, №3, №6 та №6-А. Навіть терміни окреслили — грудень 2017 року.

Нагадаємо, що в Шепетівці нині є 15 діючих маршрутів, а перевезення пасажирів здійснюють 26 одиниць транспорту.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Чому шепетівчан не перевозять автобуси «Man» та «Neoplan»?»

  1. Полина Камак коментує:

    А чого нікого не цікавить перевезення за маршрутом 9?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЯк курсуватиме громадський транспорт на Хмельниччині під час повітряної тривоги
Як добратися до віддалених сіл Шепетівщини?
Із серпня вуличних торговців Шепетівки «переселять» на ринок
У Шепетівці шукають нового перевізника
Рух громадського транспорту в Шепетівці знову під загрозою
У Славуті зросла вартість проїзду, але школярі їздитимуть за пільговим тарифом

Читайте у цій рубриціУкраїнське посвідчення водія у ЄС. Що змінилось?
Відтепер ВПО можуть отримувати виплати навіть у разі втрати паспорта
У 20 школах облаштують укриття в межах програми «Безпечна школа»
Українці вже можуть подати заявки на безоплатне навчання в межах проєкту IT Generation
Уряд враховує всі можливі сценарії, аби українці взимку були з теплом
Які soft skills хочуть бачити роботодавці у співробітниках після початку війни?
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter