З жовтня проїзд по Шепетівці — 4 грн, а в Судилків — 4,5

За відповідний проект рішення проголосували сьогодні члени виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Обговорення вартості проїзду в міському автотранспорті узвичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі триває ще з січня 2017-го.

Нагадаємо, що процес розгляду підвищення плати за проїзд розпочався з подання пропозиції одним із перевізників підняти тариф до 5 гривень. Робоча група вивчала надані документи, задля вивчення думки містян відбувалися і громадські слухання. Останній раз тариф на перевезення у місті змінювався навесні 2015 року, а інфляція за цей час склала 174%. Також збільшилася мінімальна заробітна плата, вартість паливно-мастильних матеріалів, запчастин.

Під час чергових громадських слухань у серпні надійшла пропозиція від громадськості щодо адресного виділення коштів на проїзд для пільговиків. Тобто знайти процедуру їх перерахування, зокрема, пільговикам. Маючи гроші на руках, вони зможуть самостійно розпоряджатися скільки разів і куди їм їздити громадському транспорті.

— Раніше витрати на пільгові перевезення дотаціювала держава, але з 2016 року вартість перевезення пільгових категорій громадян відшкодовується з міського бюджету, — зазначив Олександр Гринь, начальник управління економічного розвитку. — Якщо запровадити адресну допомогу за проїзд кожному пільговику, то це в рази підвищить витрати з міського бюджету.

Відповідно до методики статистики 1996 року, звичайний пільговик має право на 6 безкоштовних поїздок, а інвалід — на 8.

Та остаточну крапку в питанні вартості проїзду в міському транспорті поставив виконком 4 вересня. Відтак члени виконавчого комітету проголосували, що з 1 жовтня 2017 року по місту тариф на перевезення становитиме 4,00 грн, а до села Судилків та Д/к «Імпульс» — 4,50 грн.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «З жовтня проїзд по Шепетівці — 4 грн, а в Судилків — 4,5»

  1. Хотілося б щоб на фото до статті були справжні маршрутки, наприклад брудно-фіолетовий гроб на колесах, а не ці “показушні” автобуси які ви виставили


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці