Отримати ліцензію можна в Шепетівці

Для зручності платників податків приймання документів на виготовлення ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами та видача зареєстрованих ліцензій відтепер здійснюватиметься в центрі обслуговування платників Шепетівського відділення Славутської ОДПІ.

Приймання документів на виготовлення ліцензій, видача ліцензій проводиться щосереди з 10:00 до 17:30 (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

Нагадаємо, що для отримання ліцензії суб’єкт підприємницької діяльності повинен подати до пункту прийому документів заяву про видачу ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, довідку місцевого фінансового управління, яка підтверджує факт зарахування коштів до бюджету; оригінал платіжного доручення про внесення плати за ліцензію (з відміткою банку про оплату).

Для продовження дії ліцензії подаються оригінал ліцензії; довідка місцевого фінансового управління, яка  підтверджує факт зарахування коштів до бюджету; оригінал платіжного доручення про внесення плати за ліцензію (з відміткою банку про оплату).

Для своєчасного продовження ліцензій прохання подавати зазначені документи до пункту  прийому документів не пізніше ніж за два тижні до закінчення терміну дії ліцензій.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці